Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Genetika és a jelenlegi...

Genetika és a jelenlegi testalkatom, mennyire számít abban, hogy mennyi idő múlva lesz látványos változás?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20. életévemet töltöm(férfi). Gyerekkoromban eléggé vékonyka de szálkás testalkatom volt, erős és vastag csontozattal. Nem folytattam semmi konkrét testedzést. Sportoltam mindig valamit, például foci, biciklizés. Már lassan 3 éve intenzíven hardendurózok(terepmotorozás), ami dob az állóképességemen és szinte minden testrészemet erősíti. 175 centi vagyok 68kilóval. Szép formásak az izmaim és szálkás testalkatom van jelenleg is, viszont gerincvonalam néhol látszódik és úgynevezett tölcsérmellkasom van, ami eléggé zavar. Ortopédusok ajánlották a test edzést. Ebben szeretnék hozzáértőt vagy tapasztalattal rendelkezőt kérdezni, hogy otthoni és konditermi edzés során mennyi időbe telik a látványos változás? Megemlíteném azt is, hogy bár mennyit is eszek nem hízok.. motorozás miatti izomnövekedés miatt híztam pár kilót.

2016. okt. 19. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden kiváló akkor havi 7-900 g izom jöhet fel havonta. Te esetedben inkább kevesebb ( mivel nehezen hízol). 2-3 hónap már látványos lehet. Ha átlagosan edzel kaja nagyjából jó akkor 4-5 hónap. Persze relatív mi a látványos.
2016. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nekem nem tűnik olyan rossznak a genetikád.Ami először is neked kelleni fog, az egy rendes tömegnövelő étrend, és mellé persze edzés. Hidd el, ha rendesen elkezdesz enni sok minőségi táplálékot, ( és itt a SOK MINŐSÉGI-n van a hangsúly) akkor fogsz hízni, ezt garantálom. :) Mivel a kezdők eleinte gyorsan fejlődnek, ezért ha mindent jól csinálsz olyan 6 hónap múlva már bőven látványos lesz a változás. Na de ha tényleg komolyabban érdekel a dolog akkor: [link] , ebbe minden benne van amit neked tudnod kell! :)
2016. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor az étrend.. utána nézek és arra is kellő figyelmet fordítok! Itthoni edzéssel el tudom érni egyáltalán a jelentős fejlődést, vagy csak edzőtermi edzéssel?
2016. okt. 20. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleinte fogsz fejlődni, de hamar megrekedsz, mivel nem tudsz majd növelni a súlyokon, csak az intenzitáson. Edzőtermi edzéssel járnál a legjobban. :)
2016. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!