Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Toldi Zsuzsi jelenlegi formájá...

Toldi Zsuzsi jelenlegi formáját kitartó munkával és megfelelő étrenddel lehet hozni naturálban?

Figyelt kérdés

Tudom, Zsuzsinak nagyon jó a genetikája, szóval pont olyan nyilván nem lennék semmiképp. De ezt az izomtömeget és izom/zsír arányt lehet hozni cucc nélkül? Aki nem látta mostanában:


[link]

[link]

Köszi a válaszokat előre is!



2017. júl. 3. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen ha jó a genetikád.
2017. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elnézve más képeit is, szerintem cuccol
2017. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán. De a melle mű
2017. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Láb szerintem bőven elérhető, kar necces.

A testzsír is kiemelkedően alacsony nőkhöz képest.

Egyébként egyértelműen cuccol(t), mostanában talán kevesebb megy nála, vagy üres éppen.

2017. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
A mostani format lehet. De nem leszel pont ilyen, kár másokhoz hasonlitgatni magad.
2017. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már egy ideje üres.
2017. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Regen nyilvan o is cuccolt versenyre. Szerintem egy ideje nem nyomja. Ezt meg talan lehet naturalon hozni. De kuzdeni kell erte rendesen. Persze attol is fugg honnan indulsz.
2017. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ahogy "követem" őt, szerintem sem cuccol mostanság, de nyilván a nyoma azért ott van :)

Amúgy nem hasonlítgatom magam senkihez. Nem akarok pont úgy kinézni, mint ő. 1 éve kezdtem tömegnövelésbe és komolyabban nyomni a súlyzós edzéseket, és ennek megfelelően étkezni. Önmagamhoz képest már eddig is rengeteget fejlődtem, de van még hová :)

A kérdést csak azért tettem fel, mert én az a típus vagyok, aki szeretni nagyjából belőni, hogy az élet adott területein bizonyos energia befektetésével meddig juthat.

Férfiaknak szerintem még nagyjából egyszerűbb dolguk van e téren, nők közül jóval kevesebben űzik ezt a sportot, és legtöbbjük a) megelégszik egy fitness formával b) koxol.

Kevés olyan nő van, aki naturálban igazán odateszi magát, és így hozza ki magából a maximumot. De lehet, hogy nincs igazam :)

2017. júl. 3. 19:18
 9/14 Cortez70 ***** válasza:
Tehát valamilyen szinten csak hozzá méred magad. Amúgy hidd el nekuknk sem könnyű egy izmos és szálkás format hozni. :)
2017. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve a bőrét és, hogy milyen vakolat kell az arcára mostanában, hogy emberek közé merészkedjen, biztos nem véletlen hagyta abba a cuccot... jól szétcseszhette a máját.
2017. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!