Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pont a súlycsoport határán...

Pont a súlycsoport határán vagyok.70 kg. Mi van, ha nevezek a -80kg-s súlycsoportba, de a verseny napján mérlegeéskor 69.8-at mutatna a mérleg? Akkor átraknának a kisebb súlycsoportba?

Figyelt kérdés
Mert 70kg-tól már -80 70kg alatt pedig -70

2017. júl. 26. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerűén ha 69.8 vagy akkor a -70be indulsz. Jobban is jársz azzal.
2017. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helyedben befogynék gyorsan a mérlegelésre 68ra. 1-2 kilót vízből leadni nem angy kunszt aztán utánna visszatöltesz a pitsába. Minél kisebb a súlycsoportod annál jobb.
2017. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De a nevezés úgy tudom előzetesem történik,a mérlegelés csak utána kezdődik,nem?

Jó,de ha most leadnék hirtelen 2 kilót,nem szállna el az erőm?És hogyan lehet vízből leadni?Nem értek ehhez

2017. júl. 26. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van pontosan a versenyig? Mérlegelés általában nem közvetlen a verseny előtt 10 percel történik amúgy.
2017. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jövő pénteken lesz.7:30-kor kezdődik a mérlegelés és 11-kor kezdődik a verseny
2017. júl. 26. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy csak most írok. Mikor válaszoltál nem értem rá aztán meg elfelejtettem ezt a kérdést. Na szóval szerintem a legegyszerűbb módszer, hogy ledobd azt az 1-2 kilót úgy néz ki, hogy a mérlegelésed előtt 5 nappal megemeled a vízbeviteled. Nem tudom alapjáraton mennyit iszol, de ennek úgy kell kinéznie, hogy 4 napon keresztül 4-5 liter tiszta vizet kell meginnod. Az 5. napon a mérlegelés előtt pedig visszavágod ezt a nagy mennyiségű vízbevitelt és a lehető legkevesebbet iszod. Legyen mondjuk 1l az se baj ha picit kevesebb. Ezzel a módszerrel folyamatosan vizelni fogsz, éa az utolsó nap veszítesz egy rakás vizet, mikor nem iszol. Mérlegeles után pedig szépen visszahidratálod magad és semmi gond. Ez azért nem egy drasztikus vízhajtás, mint amit a testépítésben szoktak, viszog arra tökéletesen működik, hogy 1-2 kilóval kevesebbet mutasson a mérleg.
2017. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát, röviden,konkrétabban: már most vasárnaptól egész szerdáig amíg lefekszel iszol annyit ami a csövön kifér, minimum 4-5 liter. Csütörtök ébredestől egész a mérlegelésig pedig a lehető legkevesebbet,csak, hogy ne legyél rosszul. A mérlegelés után 7:30 és 11 között pedig bőven lesz időd hidratálni magad és tolni egy jó ch töltést, hogy toppon legyen az erőd.
2017. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.De ez nem fogja hazavágni a teljesítményemet?
2017. júl. 28. 00:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja, mivel nem szikkasztod ki magad. Ha napokig nem innál szinte semmit az kikészítene. De ilyen módon amit írtam nem lesz gáz.
2017. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!