Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő, hogy menjen a...

Mennyi idő, hogy menjen a muscle up?

Figyelt kérdés
Haverommal fogadtunk, hogy nyar vegere mennie kell. 10-15 huzodzkodas megy egyben. Es kb ugyanennyi tolockodas. Mennyi ido alatt sikerulhet?

2017. júl. 27. 21:08
 1/9 Klanwarrior ***** válasza:

Ha megy 15 húzódzkodás, akkor az erős jó része már meg van.

A technikát pedig 1-2 hét alatt elsajátítod. Tehát nagyjából ennyi. Heti néhányszor állj neki a technikának és menni fog elég hamar.

2017. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál linkelni egy videót vagy valamit?
2017. júl. 27. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Van akiknek ösztönösen megy

Van akinek sokat kell gyakorolnia rá

Van akinek 10 húzódzkodas után is megy

És van akinek 20 húzódzkodás után sem megy

Úgy hogy egyén függő

Ha teljesenen szabályos lendület nélküli teljes függésből egyenes lábakkal végre hajtott muscle upra gondolsz nem "false grip"-el akkor ne várd hogy 1-2 hét után menni fog.

Amugy youtube.: muscle up tutorial

2017. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
91%
Pár hét ha gyakoroltok rendesen.
2017. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szabályosan nagyon nem pár hét
2017. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Dehogynem.
2017. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eloszor csak a rugasos verziot szeretnenk megtanulni, ahol lenduletet veszel elotte
2017. júl. 28. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

False grip nélkül teljesen lendület nélkül kiajasztott könyökből láb behajlítása nélkül....nem 1-2 hét

Lendülettel himbálózva amivel gyúrosok menőznek hogy nekik is megy úgy akárki megcsinálja

2017. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakorold külön a sima húzódzkodást, és a mellről fölfelé kitolást. Van hogy az erő megvan a húzódzkodáshoz, de kitolni nem tudod magad, és elvész a lendület. Gyakorold ezt a 2 elemet külön-külön, és addig nézz a muscle upról videókat! Én sokáig nem is próbálkoztam ezzel a gyakorlattal, kb másfél évig csak erősítettem mire először megpróbáltam. Utána már csak a technikát kellett megtanulni, és pár hét gyakorlás után sikerült. Ez már egy eléggé haladó gyakorlat, sokat kell gyakorolni hogy szabályos legyen, és hogy egyáltalán sikerüljön.
2017. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!