Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ICF 5x5 edzéstervet meddig...

Pszicho88 kérdése:

ICF 5x5 edzéstervet meddig érdemes csinálni és utána milyen terv javasolt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 2 hete kezdtem bele az ICF tervbe. Olvastam olyat, hogy 1-2 hónapig érdmes csinálni.

Gondolom ameddig fejlődök és hízok izomban, tömegben tőle.

Utána melyik tervre érdemes áttérni?


Köszönöm.



2017. júl. 28. 11:45
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha elerted a 100 kilós fekvenyomast, 140 kilós guggolast és 180 kilós felhuzast, akkor mehetsz haladó tervre, pl a Texas method-ra.
2017. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalataim szerint soha nem erdemes elkezdeni.
2017. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Te meddig csináltad az 5x5 edzéstervet Cortez?

Amit írtál súlyok, még elég messze vagyok tőlük. 1-2 év mire eljutok addig. Most még tudom hetente emelni a súlyokat, de lesz mikor úgyis megtorpanok és csak 2 vagy 3 hetente emelek súlyt.

2017. júl. 28. 15:36
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Pár hónapig csak. De mivel én edzek 32 éve így már nem nagyon tudok fejlődni csak kipróbáltam. Nekem most az a jó ha heti 4 nap edzés van, de kétfelé bontott.
2017. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig fejlődsz tőle.Ha nem tudod emelni a súlyt,visszaveszel belőle és megint elkezded emelni.
2017. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!