Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépítőként /fitneszes...

Kezdő testépítőként /fitneszesként /kondizóként lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok. 7 hónapja nem edzek nagyon semmit. Eddig 4 évig sportoltam rendszeresen.

Szeretnék lejárni kondiba, hogy visszanyerjem az erőm és izmosabb alakom. És mindeközben érdekelne a testépítés is , de azért a nőies alak megtartása mellett(!).


A kérdéseim:

-személyi edző van általában, aki megnéz/felmér és úgy segít edzeni?

-étrendet szoktak adni személyre szabva?

-a sportsérülésemről szóljak előre?

-van vmi tanácsotok?


Sose jártam kondiban!


Köszi előre is! :)



2017. júl. 28. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy személyi edzőhöz akkor igen van, ad étrendet is, és a sérülésedről is szólj.
2017. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha csak simán "beesek" egy edzőterembe, hogy "én edzeni jöttem.", szóval nem kimondottan személyi edzőt keresve. Akkor nincs senki, aki megmutatná, hogy ezt és azt meg amazt hogyan kéne rendesen használni? (Itt a gépekre gondolok)
2017. júl. 28. 19:31
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
65%
Általában van ott edző aki megmutatja a dolgokat. A legtöbb persze egyből pénzért, de van aki először ingyen is segít, ez terem és emberfüggő. Van mikor nincs ott edző és esetleg a pultos ért hozza és segít is. Ez a ritkább verzió. És van ahol éppen nincs edző és a pultos sem ért hozza, akkor lehet kérdezni a régebb óta edző emberektől, sokan segítenek.
2017. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Cortez! :)
2017. júl. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!