Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10 kg-os súlyzóval való...

10 kg-os súlyzóval való otthoni edzésnél miből mennyit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

kezdjük az elején: nem vagyok jó erőnlétben, nem vagyok kigyúrva sem :D szóval a többi lenn:


van egy 10 kg-os súlyzóm, azt szoktam otthon esténként emelgetni..

általában 10 emelés jobb kézzel - 10 emelés balkézzel, ezt 5-ször.. (a végére azért már elfárad a kezem) majd utána kis pihenés és mégegyszer ez.. ez összesen 100-100 emelést jelent. Ez oké így vagy esetleg többet csináljak vagy valahogy variáljam?

Vagy írjatok egy gyors "edzés tervet" hogy miből mennyit lenne érdemes csinálni vagy mivel lenne érdemes variálni.


vékony, nem kigyúrt srác vagyok, úgyhogy ne kezdjétek el hogy "én ennyivel melegítek be"..



2017. júl. 28. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van annak amit csinálsz és ez nem attól függ mennyire vagy kezdő. Egy normális teljes test edzés kell, nem csak emelgetni ész nélkül a súlyt. 10 kg kevés lesz ehez.
2017. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:

Így nem sokra mész a 10 kilós sulyzocskaval. Teljes testre kell edzeni, de ez a süly nem sokra elég. Pl kevés guggolni, fekvenyomni, evezni,stb.

De csináld ezt: guggolas, fekvotamasz, egykezes evezés, vállból nyomás, bicepsz állva, tricepszre tarkohoz engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 sorozat. De kellene majd több suly, mert ez sajnos kevés ezekhez. Minden másnap nyomathatod, kell ugye pihenő nap is.

2017. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!