Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szívbetegen lehetek személyi...

Szívbetegen lehetek személyi edző?

Figyelt kérdés
Fallot Tetralógiám van (ha esetleg valaki jártasabb a szívproblémákban) viszont jó fizikumom van, az átlagnál (külső vélemények szerint) erősebb vagyok. 17/F

2017. aug. 2. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne lehetnél? Ahhoz hogy személyi edző legyél két dolog kell:hitelesség és ismeretség. A papir nem kell, sőt én el sem mennék olyanhoz edzeni akinek van papirja, kb a hitelesség ellentéte, kész vicc.
2017. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De kell egészségügyi alkalmasságról papír. :/ És úgy nem biztos hogy megkezdhetem a képzést.
2017. aug. 2. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Látom nem jött át az előző válasza. Ahhoz, hogy személyi edző legyél nem egy képzés kell (nem a papír kell hozzá) hanem ismertség, eredmények, jó test. A papír szart se ér.
2017. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ömm...ok. Szval meg tanfolyamtot se kell vegeznem es lehetek ugy edzo. Miafasz van ezzel a vilaggal? Teljesen el van baszva az egesz nepesseg ugy ahogy van. Kesz rohej.
2017. aug. 5. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:

XD pont az a baj, hogy SEMMIT nem tudnak ezek a kis tanfolyamosok... szakácsnak sem kell papir, ha jól főz akkor jól főz, és attól hogy valakinek van szakács végzettsége még simán elbszhatja a kaját... érted?

ha valaki letol jópár évet ebben a sportban és átlátja az egészet, az jó személyi edző lesz...aki semmit nem tud, nincs elég tapasztalata, csak mondja a hüyleségeit annak hiába van papirja b#szod

De már a kicseszett spájzban is 20 éves személyi edzők vannak, rohadtul nem fogsz tudni boldogulni ha nincs ismeretséged, vagy valami plusz, mondjuk youtube csatorna pár ezer követővel, vagy valami. Valami kell tesó, de papir pont nem.

2017. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!