Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olvashattam az inzulinnal...

Olvashattam az inzulinnal kapcsolatos kerdeseket Es mindenhol irjatok hogy egyszer felre vagy tobbet losz meghalsz ilyenek, miert is? Ez nagyon erdekelne.!

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit keresel, az a hipoglikémiás roham. Túllövöd magad és bekómálsz. Ha nincs a közelben olyan valaki, aki cukros vízzel megitat, vagy eszméletlenség esetén szőlőcukor injekció, akkor neked annyi.

A "félrelövés" passz

2017. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem eszel elég szénhidrátot utána, akkor is lehet kanyec
2017. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha minden stimmel pl a szuri elott bevittem a megyfelelo mennyisegu cukrot?
2017. aug. 3. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuri UTÁN. Pont előtted írtam. Amúgy ha a mennyiséget meg a szénhidrátot betartod, akkor nem szabadna gondnak lennie.
2017. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dobálozni vele,de kaja előtt kell benyomni ha ezt nem tudja megjegyezni akkor meg is érdemli ... Utána is émelyegni kezdesz iszol valami cukros sz...rt azt ennyi.

Mondjuk nem ettől de nagyon veszélyes szer. Garantál kb a cukorbetegség hosszabb használat során illetve ha magában megy akkor jobban fogsz zsírosodni is.

2017. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!