Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bedurrant érzés egy doboz...

Somebodysomething kérdése:

Bedurrant érzés egy doboz cipelése után is azóta mióta edzem. Normális?

Figyelt kérdés
Mióta tüzetesebben ráfekudtem a kondira(kb. 2-3 hónapja), azóta mindig amikor használom az edzett izomcsoportjaimat(bicepsz, tricepsz) legyen szó egy doboz cipeléséről vagy egy teletöltött teáskanna felemeléséről, szinte mindig érzem azt az érzést amit az edzések után(ez az a "bedurrant" érzés). Szóval nemtudom hogy ez most normális-e, vagy talán túlságosan leterhelem a testem az edzések alatt, mert míg nem edzettem addig is éreztem, hogy egy adott dolognak van súlya, de az utánna következő "bedurranó" érzést nem vettem észre. Előre is köszönöm a segítséget.
2017. aug. 4. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

de 1L-es vagy 1,5L-es teáskanna?


Jól ki lehetsz pattintva, ha egy kartondoboztól bedurransz.


Keep up the hard work!

2017. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
No teapot, no gain!
2017. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 hónap az még javában a "betanulós" időszak,valszeg túlerőltetted magad. Nyújts mindg rendesen,pihenj többet,vagy edz az eroszintednek megfelelően. Nem véletlenül átmozgatással kezdődik a testépítés. Hirtelen Ennyi jutott eszembe.
2017. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a nyújtásra, persze csak ha szoktál egyáltalán.
2017. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a használható váloszokat, valószínüleg a nyújtás lehet a probléma, változtatni fogok rajta.
2017. aug. 5. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!