Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt okos dolog...

Tömegnövelőt okos dolog gabonapehellyel/sütivel párosítani?

Figyelt kérdés

MyProtein Impact Weight Gainer-t szoktam inni kiegészítésként a nap folyamán, elégedett vagyok vele, mert ha édes dolgot kívánok meg nehezebb étkezések után (vagy reggel), nem egészségtelen dolgokhoz nyúlok (csipszek/csokik stb), hanem inkább ehhez, és ugyanolyan jó szájízzel(? - nemtudom, hogy ez mennyire volt értelmes, de értitek) tudom fogyasztani, mint bármilyen más édességet.


Viszont nemrég felmerült bennem a fent említett kérdés...


23/F



2017. aug. 4. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb választás. Cukrot cukorral
2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
❤️️
2017. aug. 4. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
"Nem egészségtelen dolgokhoz nyúlok (csipszek/csokik stb), hanem inkább ehhez."-A cukros tömegnövelő mitől jobb, mint a csokoládé és társai? Ha mindenképp szükséged van tömegnövelőre (és nem csak "desszert"), akkor olyat vegyél, amiben nem cukor a szénhidrát. Édességnek meg lehet értelmesebb dolgokat enni, még ha cukros is, pl. gyümölcsöt, túrót édesen (édesítőszer, bogyós gyümölcs, fahéj). De ha a makródba belefér, csinálhatsz fagyit is mirelit bogyós gyümölcsökből, mandulatejből és tejszínből. De ha a sertés szintjére be akarsz zsírosodni a tömegelés alatt, akkor mehet a te verziód is.
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig csak agyatlan/nemtetszik/kötöszködő kommenteket kaptam...


Nemtudom, miért kell a cukrozással jönni, amikor nem véletlen írtam ki a tömegnövelőm nevét (MyProtein Impact Weight Gainer).


De nyilván a tömegnövelő megemlítésével egyből egy kiló cukor kiszúrja itt magyarországon minden hater szemét..


Grat fogyatékosok.


Szúrja ki a szemeteket mégjobban:

[link]


Összetevők/Tápanyagértékek

2017. aug. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!