Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősember sportág az mennyire...

Erősember sportág az mennyire alkat függő? Mezomorf testalkatom van. Illetve az erősemberek mennyire naturálok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 01:19
 1/6 anonim válasza:

Minden sport elsosorban alkat fuggo. Persze ha sikeres akarsz lenni benne, mert egyebkent nyilvan barki csinalhatja barmelyiket. Nezd meg peldaul a tornaszokat - elsosorban noket- csakis kizarolag a kicsi vekony hajlekony alkatuak lehetnek benne sikeresek, mig kajakozashoz, evezeshez es mas egyebekhez nagynak es erosnek kell lenni, meg par kilo plussz is belefer.

Erosember sportnal nyilvan elony a nagy izmos csontos alkat akkor is ha van egy kis plussz kilo. A te alkatod meg eppen belefer, de lehet hogy maguk mogott hagynak az endomorf alkatok.

2017. aug. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel az összes vagy a legtöbb erő emlő, zsíros nem is kicsit elmondhatjuk, hogy nem koksszal kelnek és fekszenek.

Szteroiddal még edzes nélkül is több zsír mentes, izom tömeg jön fel rád mint egy keményen edző natrualra.

2017. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*legtobb erősember
2017. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 Ennyi hülyeséget összehordani.. Ehhez kell tehetség

A zsír akkor is jön, ha koxolsz, egy példát mondok csak, Eddie Hall, de a legtöbb erőemelő és erősember ilyen.

A koxtol meg közel se leszel olyan izmos edzés nélkül mint egy keményen edző naturál.

2017. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4

Ezzel csak azok a kokszosok nyugtatják magukat, akik nem érnek el kimagasló eredményeket.

Halistennek be van bizonyítva:

[link]

Nem ez a kis fiú bizonyította be, de ad majd neked (azt hiszem a leírásban) egy minden szempontból kielégítő linket/videót nézd meg.

2017. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem azért szeretnél elkezdeni edzeni, hogy a világ legerősebb embere legyél, ezért mondhatni nem alkatfüggő! Nagyon sok versenyszám van, ami pl. az alacsonyabb sportolóknak megy jobban, és legalább annyi van ami a magasabbaknak... Az "állóképességi" számoknál hátrány a nagy testsúly, de a hatalmas súlyok emelésénél cipelésénél előny... Bármilyen alkattal el lehet kezdeni! Én is mezo.vagyok 17 évesen mikor elkezdtem edzeni 58kg voltam. De nyertem már 80kg-os testsúllyal is erősember versenyt 120-130kg-os ellenfelekkel szemben, illetve számos olyan eredményem van, amit még a nagyobb testsúllyal rendelkezők sem biztos hogy el tudnak érni... A titok, nem a genetika, hanem a 16év lifetime naturál edzésmúlt... Mert igen, a közhiedelemmel ellentétben vannak naturál erősemberek is. Például mi! Öcsém Gergő jelenleg Lifetime Naturálom Magyarország 5. legerősebb embere, és 2016 ban a kamionhúzó Európa Bajnokságon ülve húzásban 2. lett 0.13 másodperccel lemaradva az első helytől! A videóinkat, edzéseinket, versenyeinket "fizikumunkat" meg lehet nézni a csatornánkon és facebook oldalunkon:

https://www.youtube.com/channel/UCpaqDMYSZ1vLM8qKJXFJbxg?vie..

2019. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!