Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez már túledzésnek számít...

Ez már túledzésnek számít vagy tartható?

Figyelt kérdés

Heti 3x kardiózok, illetve úgy lőttem be a nagyobb izomcsoportokat is hogy pihenjenek legalább 2 napot. Ez mellé használom a P90X AB rippert (has edzés), ami sacc 10-12 percig tart.


Hétfő:


Korán reggel P90X has (10 perc)

Késő délután: Bicepsz + tricepsz (45-60 perc)


Kedd:


Korán reggel 30 perc kardió

Délután: Mell edzés (45 perc)


Szerda:


Korán reggel P90X has (10-12 perc)

Délután: Hát és váll (60 perc)


Csütörtök:


Kora reggel 30 perc kardió

Délután: bicepsz + tricepsz (45-60 perc)


Péntek:


kora reggel P90X has (10-12 perc)

Délután: mell (45 perc)


Szombat:


kora reggel kardió fél óra

délután: hát + váll (60 perc)


Vasárnap: pihenő


Mellé persze normálisan étkezem. A célom az izomzat minimális növelése, szálkásítás mellett. Az nem érdekel, hogy egyesek szerint lehetetlen, itt most a kérdés egyértelműen erre irányul: ez már túl soknak számít-e egy hétre?


2017. aug. 7. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt v alaki kitérne a lábra, azok dolgoznak eleget a kardió alatt heti 3x :D
2017. aug. 7. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha a guggolás kardiónak számít, akkor oké
2017. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az t te érzed hogy túledzés vagy sem.Ha egyfolytában fáradt vagy és csökken z erőszinted akkor valószínű.A kardiónál lófaszt nem dolgozik a láb, az kb semmi terhelés a combizomnak...
2017. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van mikor egy kardióedzés letakar 200 guggolást, amiből sacc 100 súllyal történik, mint a teremben. Ha ez nem edzi le a combizmot, akkor nem tudom hogy mi :D
2017. aug. 7. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj amit akarsz, de ettol egy centit nem fog nőni a combod
2017. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha heti legalább 2x csinálok 100 guggolást 50 kilóval + mellé egyéb kemény lábedzést, attól egy centit nem fog nőni az izom. Értelek. Kár, hogy nem kezdő vagyok, így rátudok erre cáfolni. Ahogy mondtam, én csak arra voltam kíváncsi, hogy nem-e esek már túledzés stádiumba... nem éreztem magamon eddig fáradtságot, de páran már említették hogy kevesebb talán jobb lenne. Na mindegy is... azért kösz a választ tőled is, mégha elég haszontalan is.
2017. aug. 8. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyik szavad üti a masikat. Ne csinalj valagat a szadból
2017. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!