Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha van gerincferdülésem akkor...

Ha van gerincferdülésem akkor szabad végeznem a felhúzás gyakorlatot? 18/F

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsi.Voltam orvosnál és azt mondta hanyag a testartásom és végezzek hát tornát.tehàt?
2017. aug. 9. 15:22
 2/5 Klanwarrior ***** válasza:
A konzisztensen emeled a súlyt, (tehát nem bele a közepébe 100 kilóval), akkor végezheted, de én a helyedben kikérném egy hozzáértő tanácsát, hogy a nagyobb súlyok(150-200 kiló+) mennyire okoznak gondot, vagy rosszabbítanak a helyzeten.
2017. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Öhm, még kezdő vagyok, 28kgval 4szer 8ismétlést végzek
2017. aug. 9. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van gerincferdulesem. Bar kicsit durvabb. En nem csinalok felhuzast, guggolast sem, csak ritkan, max 80-100 kiloval. En nem ajanlom, de neked kell erezni. A gerincferdulesnel fontos a hat izmok es foleg a mely hat izmok erositese, hogy tartsa a gerinced. Van egy csomo masik gyakorlat, ami annyira nem terheli a derekat, gerincet. Inkabb azokra fokuszalj.
2017. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anno irgalmatlanul fájt a hátam a gerincferdülésem miatt, csuklya környékén van nekem, az alján, most is lehet pici, de amióta megnövesztettem a hátam, nagyon ritkán fáj. Régebben voltak napok, hogy menni sem bírtam, annyira fájt.

Aztán amióta megy a felhúzás 190 kilóval, csuklyázás 180 kilóval, guggolás 180 kilóval, azóta sokkal jobb, szinte el is tűnt.

2017. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!