Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi proteint fogyasszak...

Mennyi proteint fogyasszak edzés után?

Figyelt kérdés

Táplálékkiegészítőt szedek, eddig 2gramm port fogyasztottam kilónként. Hobbi szinten edzek, ami már szerintem ki is derült a kérdésemből. 76 kg vagyok és erős testalkatú, akkor kb mekkora adagra lehet szükségem?

Tudom, hogy vannak oldalak, amelyek pontosan kiszámítják testzsír stb százalékokból, de én nekem egy saccolt szám elég.


2017. aug. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyi fehérje hiányzik a napi mennyiségből.
2017. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Változatos az étrend. Nem akarok pontos összeget, de nagyjából jó a 2gramm/testsúly kg?
2017. aug. 10. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 g/kg az összes fehérje legyen, nem a por. Az ételeidben is van fehérje. Nem mondod, hogy ennyi port bezabáltál eddig? Noooormális? Edzés után egy adagolókanál (kb. 30g) bőven elegendő.
2017. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve hülye a kérdés, mivel az edzés után még 3-7 napig regenerálódik (építkezik) a szervezeted, szóval nem edzés után kell számolni a hülye grammokat, hanem egész héten. Mennyi kell edzés után? Annyi mint reggel, délben és este, vagy bánat tudja mikor eszel. Ámen.
2017. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor most mennyi? Az egyik azt írja jó a másik hogy a negyedét.
2017. aug. 11. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden étkezésnél ajánlott legalább 30-40g fehérje, de ez kajából ugyebár. Edzés után nyugodtan ihatsz port, bár semmi haszna nincs. Az is csak egy étkezésnek számít. Nem csodaszer. Amikor proteinport iszol, azzal KIVÁLTASZ EGY ÉTKEZÉST. 1 adag 30g ugyebár, abban van sacc 20-25g fehérje. Ennyi elég is.
2017. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!