Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen nálatok is van? Tükörben...

Ilyen nálatok is van? Tükörben látszódnak a kockáim, de képen már nem.

Figyelt kérdés

Nem vagyok full száraz, nem is akarok jobban lediétázni, inkább nagyobb tömeget egyenlőre. Egy olyan 12-14% körül van a tzs%-om.

Ennyire "torzít" a tükör, vagy a telefon kamera nem elég jó minőségű?


2017. aug. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy érnek a fények + a legtöbb telefonnál van valamilyen élsimítás, valamennyiré módosítja a képet és ez elmoshatja a kontúrokat jobban.
2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én telefonom mutatja :D
2017. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh 1es valaszolo, lehet valami ilyesmi van. Köszönöm a gyors valaszt
2017. aug. 15. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a legegyszerűbb magyarázat, hogy tükör előtt 10 percig pózolsz, hogy valami látszódjon. Ellenben telefonnal nem optimalizálod ki ennyire.
2017. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem, ez kizárt, mert tükörben pózolgatás után szánom rá magam, hogy lőjjek egy képet. És gondolom arra gondolsz, hogy nem vagyok bedurranva amikor kép van, tükörbe meg igen. De nem, bevagyok, látszódnak az erek cickóba, karba, combon, egy nagyon picit a hasamnál is, szóval nem hiszem hogy ez a gond.
2017. aug. 16. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Vámpírzsír szindrómában szenvedsz. Az nem látszik tükörben, ez a legésszerűbb magyarázat!
2017. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ettol feltem :(
2017. aug. 16. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!