Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért néz ki az ember jobban...

Miért néz ki az ember jobban a tükörben mint valójában?

Figyelt kérdés

Amikor tükörbe nézek azt látom hogy igen, elértem azt az izomtömeget amit szerettem volna, legyen az mell bicepsz vagy láb. Utána amikor a magamról készült mások által készített képeket nézem egy nyüzüge pipaszárlábú valakit látok.

Hogy lehet ez? :D


2017. aug. 11. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a fenyek miatt van. Tukorben en is szepnek latom magam semmi naranvsbor. De ha csinalnak rolam egy fotot rosszul leszek hogy milyenek a labaimn:d
2017. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fények + nyilván nem vagy rá készülve hogy jól nézz ki, nem feszitesz és látod átlagban milyen vagy.
2017. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tükör nem a valóságot mutatja, hanem annak a fordítottját. Ezért érzed magad idegennek a fényképen, mert mást látsz, mint a tükörben. De a fénykép sem feltétlen a tökéletes valóságot mutatja, mert a kamera objektívje is torzít, lehet zajos is a kép, stb. Szóval durva, de önmagadat sosem láthatod. :D
2017. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!