Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Előnyösebb lenne jobban...

Előnyösebb lenne jobban szétosztani az edzéstervet, ugyanúgy fejlődnék vele, mint most?

Figyelt kérdés

Már egy ideje csak 2 részre osztott edzést csinálok, 5x5-öket. Pl. Icf, Starting Strength, Stronglifts, mindent kipróbáltam már, saját edzéstervet is csináltam.

Most kezdődik a suli, nem lesz olyan sok időm, mint most.

És már unom, hogy egy edzésen van minden, mindig egymás után 3 alapgyakorlat van. Nekem erre nincs erőm, nem tudok egy jó guggolás után nagy súllyal fekvenyomni úgy, hogy beleadok mindent.

Nem edzek még olyan nagy súlyokkal.

Szerintetek ha jobban szétosztanám az edzéstervet, akkor ugyanúgy fejlődnék, erősödnék, mint most?



2017. aug. 16. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb az osztott
2017. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Két részre bontott edzést csinálok, heti kétszer, de most, hogy nyári-hosszú szabin vagyok, három részre szedtem szét az edzést (váll-bicepsz, mell-hát, láb-tricepsz), és így nagyobb súlyokkal, koncentráltabban tudok edzeni. Szóval szerintem jobb szétosztani


Mióta csinálod? A lábedzést célszerű a végére tenni, mert az nagyon kiüt

2017. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!