Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzestervet valasszak?...

Milyen edzestervet valasszak? Total vs osztott.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 eves jelenleg 160cm/56kg-os lany vagyok. Regen masfel evig rendszeresen jartam konditerembe. Osztott edzest csinaltam, mert fiubarataimmal mentem ok segitettek mit hogy. Es akkoriban mar megismerkedtem a tobbseg altal preferalt dolgokkal, velemenyek tobbsegevel. Sokan leszoltak a total edzest igy hat 18 evesen kezdokent nem csinaltam azt ami "szar". Viszont most nagyon sok tanulmanyt bongesztem, kiserleteket, alapbol tanulok sejtbiologiat es mellette elvileg pontosan - bar ki tudja - belottem a testalkat tipusomat. Hamar izmosodok,hamar hizok, hamar lemegy rolam az izom, konnyen fogyok. Jelenleg nem vagyok kover de azert zsiros, nem sportolok meg az altalam kedvelt futast sem mert a terdem bekrepalt juniusban, de mar jol van. Szoval a kiserletek szerint a total edzes jobb. Es talaltam jo edzesterveket beleertve a hat hetes alapozot, mert akkori fejemmel semmi ilyet nem csinaltam,csak bele a kozepebe. Bajom nem lett, fejlodtem is de azert nem ugy ahogy szerintem kellett volna. Szoval erdekel a velemenyetek, total vs osztott, es meg ha osztott mellett is erveltek, mit gondoltok arrol higy valakinek bevalhat-e a total?
2017. aug. 17. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Kezdeni teljes testes edzéssel szoktak, de lényegében a kezdő bármit csinál, fejlődni fog. A két részre osztott edzéssel sem lősz nagyon mellé. Nem hiszem, hogy lennének általános szabályok, amelyek mindenkire érvényesek. Találd meg, számodra mi a legjobb, és legkellemesebb. Mert az is fontos, hogy élvezd az edzést.
2017. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Akkor teljessel fogok kezdeni, aztan ha megall a dolog vagy nagyon belassul akkor valtoztatok. A ket reszre osztottat hogyan ertsem? Elmegyek ketszer egy heten es egyes testreszeimet x napon, mig a tobbit y napon edzem? Es tenyleg ami meg erdekel, ha teljest vegzek hanyszor erdemes elmenni a terembe? Ugye osztottal az ember gyakrabban jar, de teljessel szabad het ketszer mindent atedzeni az elejen?
2017. aug. 17. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig vannaj általános szabályok akik mindenkire érvényesek. Nem kell ilyen misztikus fszságba elvinni ezt az egészet. Heti 3x teljes test. Neked felesleges osztogatni bármit is.
2017. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!