Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jobb vállamnál ha a karomat...

A jobb vállamnál ha a karomat mozgatom olyan érzésem van, mintha valami elmozdulna az ízületnél. Ez mitől van? Mi ennek a neve és mi történik ilyenkor? Mit tehetek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
A jobb csípőmnél ugyanez van. Az esetek többségében nem fáj, de kellemetlen, mell edzés után megfájdul, nem merem terhelni a vállamat.

2017. aug. 19. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

azért van mert sokat nyomsz fekve.

Most komolyan írjam le, hogy ne nyomj fekve???

Nem fáj ilyen h.jének lenni?

2017. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul edzettél és sikeresen szétba.sztad magad. Pihentesd, tanuld meg a helyes kivitelezéseket és vegyél vissza a súlyból egy kicsit.
2017. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, valami tanulságot igyekszem belőlük levonni, mégha a tájékozatlanság miatt olyanért is megkaptam a magamét amiért nem érzem jogosnak. 2 éve edzek, az előtt is volt ilyen problémám, sőt azelőtt a térdem recsegett és fájt, ami 15_16 évesen nem túl jó. Azóta ez megváltozott, a mozgásszegény életmód után így is jobban jártam.
2017. aug. 19. 15:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi vagyok hogy pontosan mi történik ilyenkor, milyen rekreációs gyakorlattal lehetne rendbehozni, vagy legalább hogyan nézhetnék utána én magam,mi ennek a neve
2017. aug. 19. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
gyenge váll, hát, szabálytalanul edzel
2017. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Üzenem azoknak akik még ezt elolvassák, de legfőképpen azoknak a válaszolóknak, akik habár nem 100%-ban tudják a választ a kérdésre, mégis hülyének tartanak, hogy a csípőmet megvizsgáltattam és semmi köze nincs az edzéshez. Egy, az evolúció során visszafejlődött izom kissé megnőtt, és az ínszalag mozgásnál átpattan a csípőízület fölött, mert nem fér el tőle. Hamarosan lesz egy apró műtétem, a doki átvágja ezt a szalagot, és nem lesz vele több problémám. Kíváncsi vagyok, hogy a vállammal mi van, azt is meg fogom nézetni szakemberrel. Addig is szünetelek az edzéssel.

Tanulság:-ne higgy teljes mértékben a válaszolóknak, ha bajod van menj el orvoshoz

-Ha válaszolsz, legalább egy elviselhető stílust vegyél fel, ne tegyél szemrehányást, mert egyáltalán nem biztos hogy igazad van, de ha még az is lenne, akkor sem teszel vele jót senkinek.

2017. szept. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!