Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szakítás és lökés mekkora...

Szakítás és lökés mekkora súllyal lehet reális naturálban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alkattól is függ, de nagyjából.
2017. aug. 25. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Köznyelven írd már le a gyakorlatokat, ne ilyen idióta, senki se ismeri megnevezés..
2017. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

az 1-es egy barom aki nem ert ehhez, ne foglalkozz vele


hogy a kerdesre is valaszoljak en oszinten nem tudom, nincs tapasztalatom a sulyemelesben

2017. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
#1-es ezek súlyemelő gyakorlatok. Hivatalosan így hívják őket te nagyon idióta.
2017. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Snatch és Clean and Jerk - ként már ismerősebb esetleg? Ez a hivatalos, magyar megnevezésük tudtommal...
2017. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor súlyt írjatok autista banda, mert eddig a kérdésre senki sem válaszolt lényegében. Jöhet a 0%. Ez mellesleg testépítés kategóra.
2017. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-os, te is egy jo nagy csicska vagy. Idejosz, hogy nem jott a kerdesre valasz, de kozben te sem szoltl semmi erdembelit.

Most csak azert kommenteltel, hogy kotekedj?

2017. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látsz valahol külön olyan kategóriát hülyegyerek, hogy olimpiai súlyemelés? Sértődjél meg, hogy kivételesen nem az volt a kérdés ki milyen edzéselőtti durrantóval szokta kiverni a cutler öltözőjébe de nag testépítő.
2017. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki 75kg és 110-t szakított naturálban.

Persze nagyon alacsony és széles a gyerek, rövid végtagok, szóval abszolút ideális alkat ehhez a sporthoz.

2017. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyapámnak ha 150 volt a lökés, 110 a szakítás, 80 a kétkaros nyomás, nem koxolt úgy tudom, '70 előtt versenyzett súlyemelőként.
2017. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!