Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejlődhetnék tovább,...

Hogyan fejlődhetnék tovább, és ez amúgy most rendben van?

Figyelt kérdés
184 centi vagyok, és 60 kiló, gyalorlatilag világ életemben ekörül voltam. Hogyan tudnám növelni a testtömegemet? 27-es karom van, és 60 kiló kimegy fekve 2x. Néha kimegy a 70 kiló 1x, de nem mindig. Ez amúgy figyelembe véve az alkatomat rendben van? 30 éves vagyok.
2017. aug. 26. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleg vekony vagy. Etkezesre figyelsz? Mit eszel most es nennyit? Neked eleg erosen ra kene fekudni a tomegnovelesre.
2017. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lássuk csak! Mostanában igyekszem változatosan étkezni. Régen anyám krumpli-tészta-hús-rizs-kenyér-felvágott kombón tartott, lényegében nem fogyasztottunk zöldséget, és gyümölcsöt, szóval most 3-4 éve amióta magamat tartom el ezeket is igyekszem bevinni az étrendembe. Így is érzem a helytelen életmód és étrend negatív hatásait. Korábban nem igazán vettem komolyan a sportot, motiválatlan voltam ilyen téren, mostanában futok is rendszeresen. Azt hiszem talán az se mind1 hogy az ember milyen húst eszik. Anyámék egyébként a disznót, meg a csirkecombot preferálják. Utóbbit én kifejezetten unom.
2017. aug. 26. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebbol a valaszbol nem tudtam meg semmit a jelenlegi kajalasodrol. Igy hogy varsz segitseget? Tok egyszeru kerdest tettem fel. Mit eszel most es mennyit?
2017. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend és heti 3-4 edzés. Interneten minden információ fent van. Sok sikert a body transformation-höz.

1 év múlva is nagy változásokat fogsz tapasztalni, de hogy mikor éred el a jó formát, az sok mindentől függ és teljesen egyéni. Mindig maradj naturál és pozitív!


Egyébként igen, a paramétereidhez képest jónak számít ha a 60 kilót ki tudod nyomni, sőt még a 70-et is.

2017. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elegendő fehérje kell (1.5g/ttkg kb) meg kalória plusz (ezt neked kell kitapasztalni, ha megy fel a súly akkor abba vagy).
2017. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1/3: Igazából nincs egy jól meghatározott étrendem, ha erre gondolsz, mint mondtam mindenfélét: dió, mogyoró, bab, borsó, hús, (csirke és disznó, mert itt csak az van) csokoládé, zöldség, répa, gyümölcsök (szőlő, dinnye, szilva, barack) stb. Vegyesen. Mostanában kevesebb felvágott és szalonna mint régen, mert érzem a zsíros étrend negatív hatásait. Az utolsótól kérdezem hogy az a kb. 90 gramm fehérje hány gramm húsban van meg?
2017. aug. 26. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Húsonként változó, csirkemellben 20-24g fehérje van 100 grammonként (nyersen), de nem csak húsokból viszel be fehérjét szóval nem kell 90-et bevinni csak abból.
2017. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!