Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol hibázhatok, hogy nem...

Hol hibázhatok, hogy nem fejlődik a mellizmom?

Figyelt kérdés
Már 500 féle variációt próbáltam, de egy bizonyos szinten nagyon megragadtam. 84 kiló vagyok, és 90kg a fekvenyomó szériasúlyom, ebből 8-akat szoktam nyomni. Ez fölött mér visszább kell venni az ismétlésszámból. Már mindenfélét próbáltam de egyszerűen nem megy. Ismerek olyat, aki nem is edz!!!!! és nagyobb a melle mint nekem. Jelenlegi eszésterv szerint a mellet hétfőn és pénteken eszem. Korábban csak hétfő volt, most megint variáltam kicsit. Hétfőn fekvenyomás egyenes padon és tárogatás egyenes padon, pénteken fekvenyomás egyenes padon, fekvenyomás döntött padon, csigás tárogatás, és áthúzás. Mindig van izomláz, pláne a pénteki edzés után. De a mellem nem nő, nem erősödik. Nem ennék eleget? Így is alig megy le a kaja, ennél nem igazán tudok többet enni. Napi bevitelem olyan 120-160g fehérje, 180-200g szénhidrát, és 30-40g zsír. Testzsírom olyan 16% körül van.

2017. aug. 28. 07:11
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Heti 2-3 sima pados fekvenyomas kell, ruddal és egykezesekkel. Nagy súllyal. Nem kell döntött pad és csigás bohóckodás, sem athuzas.
2017. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg kicsit egyszerűbben felfogni a dolgot és mérd erőben a fejlődést, nagyobb fekvenyomás nagyobb mellizom... illetve az ismétlésszámokon is csökkenthetsz
2017. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát 84 kg-al 1500-2000kcalt fogyasztasz és csodálod, hogy nem nőnek az izmaid?... ez azért nem olyan nagy csoda.
2017. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ember, 1800 kalóriát viszel be egy nap ha a számokat nézzük. Ez brutál kevés, ezzel szálkásítani lehet még a kezdőknek is. Hidd el, szinte egy ezrest rádobhatsz erre, még az se lesz nagyon sok.
2017. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Felesleges ketszer igy leedzeni a mellet. A kevesebb tobb. Kell a ferdepad, jo genetika nelkul soha az eletben nem lesz jo a melled felso resze. Csiga tenyleg hulyeseg, foleg ha nincs tomeg.

Emellett a kaja is nagyon keves, kb megduplaznam a ch-t.

2017. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Naturalban jobb a heti többszöri edzés egy izomra, de kisebb volumennel. Koxal más,mert azzal a fehérjeszintezis fent tud maradni egy hétig, de naturalban nem így működik.
2017. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
350 gramm ch meg 80 gramm zsír nyugodtan mehet.
2017. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cortez nem a ketszerin volt a hangsuly, hanem hogy ennyire. Ha ketszer akar mellezni, akkor nyomjon pl 2x2 alapgyakorlatot es ne csigazzon meg athuzzon es tarsai.
2017. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Így van. Nem írtam, hogy csigazni kell.
2017. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!