Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nem edzunk 6-7 gyakorlat...

Miert nem edzunk 6-7 gyakorlattal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy én Cortez irta edzéstervet használok,de olvastam higy naturalban nem kell pl 6 gyakorlat mellre, se semmire. Miért nem? Nem az a lényeg,hogy minél jobban szétedzunk egy izmot?
2017. aug. 28. 20:07
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
100%

Az össz sorozat ami számít. Lehet 6 gyakorlatból is összesen 6 sorozat és lehet 6 sorozat 1 gyakorlatból is. Tehát azzal nem adtál meg össz sorozatot, hogy azt mondod hogy 6 gyakorlat. Mivel nem írtad, hogy gyakorlatonkent hány sorozat.

Amúgy meg naturalban a heti többszöri edzés ami inkább bejön egy izomnal, tehát nem edzheted szarrá, mivel akkor nem fogsz tudni regeneralodni 3-4 nap alatt. Naturalban meg nem tart sokaig a fehérjeszintezis magasabb foka, tehát nem érdemes a regenenalodast hosszabbítani millió sorozattal.

2017. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugy értem, hogy pl fekvenyomás, tárogatás, áthúzás, csigás tárogatás, kétkezessel nyomás.
2017. aug. 28. 20:29
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ebből bőven elég a sima rudas nyomás és az egykezes nyomás. Csigás bohockodassal nem sokra mész.
2017. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbáld ki ezt: A, B, pihi, A, B, hétvége pihi. A nap: mell-hat-vall, B nap: lab-kar.

A nap pl: fekvenyomas ruddal, fekvenyomas egykezesekkel. Felhuzas, evezés. Mellről nyomás, oldalemeles.

B nap: guggolas, labhajlitas gépen, vádli, bicepsz állva ruddal és/vagy egykezesekkel, csigás letolás és/vagy fekve homlokra engedés.

Has mehet bárhova, pár sorozat hasprés vagy függeszkedve lábemelés.

Mivel heti kétszer edzunk így egy izomra ezért elég edzesenkent egy izomra 4-6 sorozat. Nagyobb izmokra 6, kisebbekre 4, edzesenkent. Nagy suly legyen, 5-8-as ismetlesszamokkal.

Nem muszáj ezeket a gyakorlatokat végezni, Varialhatod, én ezeket csinálom.

Ezt csinalom miota irtad, és fejlodok. Csak kivancsigbol kérdeztem :)

2017. aug. 28. 20:53
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Na akkor minden rendben ha fejlodsz. Így tovább.
2017. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz, csak eroben, én kulson nem vette észre. Az mitol lehet? Sajnos nem tudok magamra fozni, gimis vagyok,csak probalok egészségesen kajolni. És ne vedd tolakodásnak, de kuldenel képet? Mert tudom hogy te tok normalis vagy, és sok tanacsot adsz, kíváncsi vagyok mikyen a -forma
2017. aug. 28. 21:02
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
Izmosodni akkor tudsz ha kalória pluszban eszel, tehát azt rendbe kellene tenni. Reggel küldök kepet.
2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És egy nagyon alap étrendben tudnal tanacsot adni? Ami nem nagyon drága
2017. aug. 28. 21:15
 9/11 Cortez70 ***** válasza:

Nagyon olcsó étrend sajnos nincs ha megfelelő fehérje mennyiséget akarsz bevinni. Tehát napi kb fel kg hús, pár tojás, kis turó az mindenképpen kellene. Mellé a rizs, zab az már nem drága. Mondjuk kell zöldség is ami szintén nem annyira olcsó. Uborka, brokkoloi, paradicsom, stb. Meg nem érdemes leírni egy étrendet, hiszen úgysem azt eszed minden nap és nem is kell. A makroknak kell meglenni.


Ez volt a forma, most szarabb vagyok, mert beteg lettem.

[link]

2017. aug. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tok jo a forma,gratula! És koszi a segitseget
2017. aug. 29. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!