Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Nutriversummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most 3490-ért adják az egyik fehérjéjüket. Nézegettem, nem tűnik rossz cuccnak, de mielőtt megvenném meghallgatnám kinek mi a véleménye. Illetve milyen ízekben érdemes venni.

Van valakinek tapasztalata a márkával kapcsolatban?



2017. szept. 2. 14:52
 1/3 anonim válasza:
Semmiben nem jobb, mint más fehérjék (legalábbis ha savóról beszélünk). Az alapízeket próbáltam, és talán kókuszosat (vagy valami sütiset) tőlük, azok finomak voltak, a banános viszont gyomorforgató. Az oldódásukkal lehet egy kis gond, de nekem jobban bejött ízre, mint a parfümízű Biotech. Biztos az is bejön valakinek, de számomra az az igazán undorító.
2017. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az oldódással sincs gond. Kicsit több cukor van benne, mint a drágább fehérjékben. Más hátrányt nem tapasztaltam.
2017. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Whey pro feherjeben igen van cukor, de amugy egy alap feherje. En most az izolatumjat iszom na azzal meg vagyok elegedve. Ajanlom
2017. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!