Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani jó edzés...

Tudnátok mondani jó edzés terveket?

Figyelt kérdés

3 éve kezdtem el konditerembe járni, de már egy ideje nem látom azt, hogy fejlődnék. Vannak olyan időszakok, amikor nagyon látszik a fejlődés, de van olyan (elég gyakori), hogy nem látszik semmilyen fejlődés. Ilyenkor nagyobb súllyal csinálom a gyakorlatokat. Egyre nagyobb súlyokkal bírom, de a kinézetemen nem látszik. A testalkatom: magas (178cm) és az átlagnál kicsit vékonyabb vagyok. Táplálkozásra is odafigyelek, sok csirke húst eszek és edzések után fehérjeturmixot iszok.

Tudtok mondani jó, hatásos edzésterveket? Karra, mellre, hátra, vállra és lábra szeretnék fejlődni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 5. 10:34
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ha eddig teljes osztottban edzettel, akkor próbáld ki az Icf 5x5 tervet.

Vagy heti 4 napos, kétfelé bontott tervet. A,B, pihi, A,B hétvége pihi rendszerben. A nap: mell-hat-vall, B nap: láb-kar. Has mehet bárhova.

Ilyenkor egy edzésen egy izomra elég 5-6 sorozat is, mivel heti kétszer edzed ugyanazt az izmot.

2017. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
stronglifts 5x5 a legjobb csak haladó szinten baromi nehéz.
2017. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet a Stronglifts 5x5,vagy az ICF 5x5,nem hiszem,hogy a kérdező haladó szinten lenne.
2017. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Király Péter 1 ***** válasza:
33%
Szia, tapasztalt majdnem fitness versenyző lévén írok - nem bírtam szálkásítást -. Tudod a gyakorlatokat időnként változtatni kell van több ami egy helyre hat pl. tricepsz belső fejére legjobb döntött törzsű nyomás, lórúgás is, homlokra engedés negatív!!!padon ezekből egyet csinálj kb hat hétig, utána válts, bár lórúgás inkább haladóbb gyakorlat. Váltani érdemes gyakorlatok kezdési sorrendjén is: vállnál oldalemeléssel, hátsó deltával is lehet kezdeni. Ezt tudom javasolni. Étrendet azért nem, pajzsmirigy működése egész. Mindenkinél máshogy hat.
2017. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Te aztán jó nagy troll vagy Petike.
2017. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!