Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ha éhes vagyok?

Mit csináljak ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már bevittem mindent ami kellett mára... Még is. Kurwa éhes vagyok most és emiatt aludni se nagyon tudok.

2017. szept. 6. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mára még semmit nem vittél be.
2017. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja tényleg! :D De akkor már nem is kezdem el a mai napot, mert holnap este akkor még rosszabb lesz gec.
2017. szept. 6. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyel egy nyers sargarepat, gyakorlatilag kb 10 Kcal, viszont elveszi az ehsegerzetet. Vagy ehetsz zukkinit, csak siman a mikroban megparolva, semmi olaj vagy zsiradek.

Vagy igyal egy nagy pohar vizet.

2017. szept. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ha este vagyok éhes mindig lefekszek aludni
2017. szept. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg ha éhes vagyok akkor eszek.
2017. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi a cél diéta vagy tömegnövelés? ha diétázól akkor szorítsd össze a fogaidat idd tele magad vízzel és aludj ha tömegnövelsz akkor meg simán belefér ha a napi kaján felül eszel valamit ha még éhes vagy
2017. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kevés infó.

Nem mindig megoldás az "igyál vizet s ne egyél". Tönkreteheti az alvást az éhség, akkor is, ha alszik az ember, de nagyon éhes zombiként ébred, rossz közérzettel s ritka erős farkaséhséggel. Tapasztalat; soha többé nem fekszem le valóban éhesen.


Én ilyenkor eszem, főleg fehérjét és zöldséget, általában nem kell sok, ha mégis, akkor valamit nagyon elrontottam az ételeim mennyisége, elosztása, összetétele körül.


A másnapot persze emiatt jól kell tervezni, a leglaktatóbb stílusban. Vagy nem foglalkozunk azzal az egy nappal, amibe egy picivel több étel szorult, de többletmozgás is lehetséges.


Ha rendszeresen van ilyen, akkor át kell gondolni az étrendet, elosztást, kalóriadeficitet. Ja, feltételeztem, hogy szálkásításról van szó, jó étrend mellett tömegeléskor nem reális az éhezés, bár előfordulhat, persze. Akkor is változtatni kell valamin.

2017. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél 1%os csirkemell sonkát. Én azt szoktam.
2017. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!