Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem érzem a bedurranást. Miért?

Nem érzem a bedurranást. Miért?

Figyelt kérdés

Bicepsz-tricepsz edzése után érzem azt a jó bedurranást!(kétkezes franciarúddal, csigás letolás) Viszont a mell és a hát edzésekor nincs meg az az érzés...(fekvenyomások és evezések)


Ez normális, vagy bennem van a hiba?:)


2017. szept. 8. 09:26
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
69%
Normális, hogy nincs akkora durranás, mivel azok összetettebb gyakorlatok, dolgozik más izom is. De nem a durranastol fejlődsz.
2017. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a durranás egy olyan dolog hogy jó ha van, de ha nincs akkor sem fog történni semmi... nem ettől függ a fejlődés
2017. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. szept. 8. 10:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán ér sokat az, ha mondjuk egy óráig 1 centivel nagyobb a kezed. Eleinte örültem neki, végül semmi élvezet nincs benne. Úgysem marad úgy :D
2017. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Szetteld össze. 2-3 gyakorlat pihenők nélkül egyben.
2017. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát és mellen nekem sem szokott bedurranva érezve lenni. Másnap a kellemes izomlaz azért meg van rájuk is.
2017. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5-ös, jó nagy hülye vagy. Szettelje össze pihi nélkül? Fekvenyomást és az evezést? ... lol
2017. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen "lol", nem én találtam ki. Kiss Jenő is biztos hülye :) ja igen jönnek az okosok: mert ő nem naturál. Csak szólok: akkor is működik.
2017. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Nincs értelme naturalban, mert kisebb sulyokkal tudsz edzeni így. Teljesen más koxal.
2017. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8, amúgy te edzeni is szoktál, vagy csak a bölcsességet osztod?
2017. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!