Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hátra jó a húzódzkodás?

Hátra jó a húzódzkodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, relatíve nagy súllyal és kis ismétléssel edzek. Hátra csak egykezes evezést csináltam eddig. Most viszontn új terembe járok és ott van olyan huzodzkodo gép amin be lehet állítani hogy x kg-val könnyebb legyen. Utolsó két edzésen evezés helyett azt csinaltam, 6 sorozat 6 ismétléseket mint evezénél és másnap jó kis izomlazam volt, illetve jobban "éreztem". Tudom hogy ezek nem feltétele a fejlődésnek, ezért nem tudom melyik a jobb a gyakorlat ? Köszi !
2017. szept. 10. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik jo gyakorlat hatra.
2017. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, legfeljebb majd változatok.
2017. szept. 10. 07:43
 3/4 anonim válasza:
13%
Hátra a húzódszkodás az egyik legjobb gyakorlat. Keskeny fogással vastagitod, széles fogással (ez joval nehezebb) szelesiteni fogod a hátadat. Ha ugy fogod a rudoat hogy kifele nez a tenyered es a huvelykujjaddal nem fogsz ra akkor megjobban megy hatra es kevesbe fog faradni a bicepszed (tobb ismetlest fogsz tudni csinalni). Igyekezz minnel tobbfajta gyakorlatot csinalni
2017. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen,hogy keskeny fogással vastagítod,széles fogással meg szélesíted a hátizmod.Nem lehet a két dologra külön edzeni,a kettő együtt jár.Amúgy nekem az evezés jobban bejön,váltogasd a kettőt,ha szeretsz húzódzkodni is.
2017. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!