Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha isztok valami üdítőt pl....

Ha isztok valami üdítőt pl. fanta, energia ital, kávé stb, azt is beleszámoljátok a makrókba?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 00:46
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
89%
Ha sok cukrot tartalmaz valami akkor igen, amúgy nem. Mert más úgy sincs ezekben, zsír és fehérje nulla. Akkor mégis mit kellene számolni? Csak a cukrot lehet.
2017. szept. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha iszok kólát (mást biztosan nem uszom ilyen szarok közül) akkor moziban ülök... és mivel ilyen havonta 1* van, ezért pont leszarom.
2017. szept. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Üdítőket szökőévente iszok, kávét naponta, de ezeket nem számítom be semmibe. Az üdítőknek nincs jelentősége, a kávé meg szinte alig tartalmaz tápanyagot.
2017. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

beviszed a szervezetbe nem? akkor csak magadat csapod be ha nem számolod

jó 5g cukor a kávéba nem nagy cucc, de ha megiszok egy monstert az kapásból 60g cukor, az már más :)

2017. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem, mert semmi olyat nem iszom, aminek kalóriatartalma van.
2017. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A pezsgőt/bort nem. Nyilván tudom, hogy mennyi van benne, de akkor kb semmit nem ehetnék aznap. Néha belefér.
2017. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os


A borral mi a baj ?


A szaraz feher bor siman belefer alkalmankent. Nem tudom fejbol, de 5 dl borban is eleg keves cukor van, feherje meg zsir meg szinte 0. Mellekesen en ugy kieresedek tole hogy az valami embertelen, semmi mastol nem tudok ugy. Nemtudom egyebkent miert. Talan az alkohol vizhajto hatasa.

2017. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó száraz borban nincs cukor maximum 4g/l maradékcukorig beszélhetünk száraz borról. Az alkohol miatt van némi üres kalória tartalma, de nyilván ha megiszol 2-3 decit néha az nem számít. Azért vagy eres tőle, mert az alkoholnak értágító hatása is van.
2017. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ment a zold. Enis erre gondoltam, csak rosszul fogalmaztam meg, hogy nincs benne szinte csak minimalis ures kaloria.


Erdekes az ertagito hatas, nem tudtam.

2017. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


E szerint 7deciben, egy üveg, 476kcal van. Sztem nem kevés. persze néha belefér, de nem rendszeresen.

2017. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!