Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelo az edzestervem...

Megfelelo az edzestervem szerintetek, vagy kene valtoztatni valamin?

Figyelt kérdés

Kezdo vagyok meg, otthon edzem, van 120kg sulyom, fekvenyomopad, egyenes, francia rud, egykezes sulyzok, huzodszkodo.

Az edzestervem a kovetkezo:

Hetfo: fekvenyomas: 4x6 = 60kg

Egykezesekkel nyomas: 4x6 =25kg

Tricepsz: fejfole nyomas egykezzel 4x6 =15kg + ketkezes fejfole 4x6 40kg

Biceps: 5x6 kalapacs 22kg


Kedd: lab 8x6 gugolas 65kg

Has: 4x25 haspres, 2x1 perc plank 3x15 labemeles


Szerda: szelesfogasu huzodszkodas 3x8, szukfogasu 3x8.

Ferdepadon egykezes fureszeles 4x6 30kg

Vall: katona nyomas 4x6 52kg

Oldal emeles 4x6 15kg

Allig huzas 3x6 40kg


Pentek: ugyanaz mint hetfo kiveve h penteken nem tricepszezem.


A sulyokat probalom ugy beloni hogy 5_6 ismetles legyen a max sorozatonkent amit birok, egyenlore meg harmat gyenge vagyok:). Vannak gyakorlatok mint pl a felhuzas amit nem csinalok mert faj tole a derekam. Ti mit valtoztattnatok a helyemben a lehetosegekhez merten? 26 eves 167cm 70kg ffi vagyok.

A helyesirasert es a formalitasi hibakert elnezest, telefonrol nehez szamomra :)



2017. szept. 11. 14:09
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem azt mondom, nagyon szar és nem fejlődnél vele, de jobb lenne kezdőként heti 3 napos teljes testes terv.
2017. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megy a zöld. Rosszul fogalmaztam, párhónapja már edzek, ettől függetlenül még a kezdők közé sorolom magam. Az első 1-2 hónapban csináltam teljes testes edzést, míg szoktam. Azóta erősödtem, magamhoz képest elég sokat. Álljak vissza a teljes testes edzésre, vagy maradjon amit leírtam?
2017. szept. 11. 15:50
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Ha jól fejlodsz ezzel akkor maradhat.
2017. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!