Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta mellett milyen mozgást...

Diéta mellett milyen mozgást ajánlanátok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Melyik a lehatásosabb fogyás szempontjából?

165/95L



2017. szept. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
futás :)
2017. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amiből sokat tudsz végezni. Én is futok, de az ugyan nem éget szinte semmit, mert nem bírom. A gyaloglással sokkal, sokkal jobban járok, mert az megy. Nyilván adott idő alatt az intenzívebb futás jobb fogyás szempontjából s más előnyei is vannak, ha fejlődöm benne (ez most a fő projectem mozgás szempontjából), nekem is fontosabb szerepe lesz.


Szerintem erősítő edzés + aerob + kardió a tuti.

A biciklizés, úszás is jó a gyaloglás és futás mellett s persze sok sport, torna, tánc...

2017. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt mlég hozzáteszem azért, hogy a kalóriaégetés az edzés alatt egy dolog, de az anyagcsere pörgetése is hasznos. Egy jó teljes testes erősítő edzés megmozgat minden fontos izomcsoportot, így bár maga az edzés nem éget sokat (legalábbis egy kezdőnél), utána is kalóriáét igényel.

A kardió is más hatású a testre, mint az aerob...

2017. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leghatásosabb az amit szeretsz... attól ugyanis talán nem undorodsz meg 2 hét után.
2017. szept. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyedul a futást szeretem, a sulyomhoz képest jól is bírom. Úszni sajnos nem tudok, pedig szeretnék.

Az intervall edzesrol/futasrol van tapasztalatok? Erdemes beszerezni egy pulzusmero órát?

2017. szept. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!