Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek így lesz fejlődés?

Szerintetek így lesz fejlődés?

Figyelt kérdés

Hali!A héten kezdek bele a kondizásba eddig egy fél honapig átolvastam ,hogy mi hogy van mit hogy kell ne tudatlanul menjek a terembe.Egyrészt van ugye a kaja 2-2,5g fehérje testtömeg kilonként 5-6 g szénhidrát testtomeg kilonként eddig senkinek nem mondtam újat.Na.Most az a helyzet ,hogy még nem főzökfőzhetek magamra ugyanis gyerek vagyok még(16), anyum nem engedi ,hogy magamra főzzek illetve abban sincs benne ,hogy mindennap legyen valamennyi csirkemell rizs otthon..mivel úgy véli mindent kell enni..Kötöttem vele egy kompromisszumot. minden 2. nap csinál mellett rizzsel..mivel 80 kg vagyok ezért olyan 160-200 g fehérjét kellene bevinnem..táplálékkiegészítőkhöz semmikép sem nyúlnék szilárd kajábol akarom bevinni(tudom mennyire hasznos edzés után/előtt illetve könnyebb meginni mint ugyan ezt szilárdbol) szerintetek mennyire fogja hátráltatni a fejlődésem az ha 2 naponta tudom csak hozni a 160-200 g fehérjét a többi napon csak olyan 120 maximum..Előre köszönöm a válaszokat!


UI: Tudom hogy a mell mellett van rengeteg magas fehérje tartalmú étel azokat is enném minden nap(cottage cheese, bab, tojás...stb.)



2017. szept. 12. 18:24
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell 2,5g x ttkg fehérje naturalban, nem fog hasznosulni, csak dragabbat szarsz. Elég 1,5-2g x ttkg. Meg ezt sem zsíros tömegre kell számolni. Van rengeteg kaja a csirke rizsen kívül, nem muszáj azt enned mindig.
2017. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! és a felsoroltakon kívul tudnál ajánlani más egyéb kaját mert én azokrol tudok :D
2017. szept. 12. 19:14
 3/3 Cortez70 ***** válasza:

Olvasd el az alapismereteket. Google: alapismeretek. Első találat.

Húsok, tojás, turo, sajtok,

Szamolhatod a növényi fehérjéket is. Pl a lencse, bab, borsó, de még a zabban is van annyi fehérje amit hozzá tudsz számolni a napi bevitelhez.

2017. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!