Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hónapok óta fennálló aranyérre...

Hónapok óta fennálló aranyérrel szabad kondizni?

Figyelt kérdés
Az orvosok semmit nem segítettek eddig...
2017. szept. 13. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Az hiányzik! Ezek szerint annyira nem fáj hogy se állni se feküdni se ülni ne tudjál.

Jobb ha hagyod hogy visszahúzódjon.

Ha külső még okés is de ha belső az rosszabb hisz nem úgy lehet kezelni.

2017. szept. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen allapotban van. Nyilvan nem ilyenkor kellene csucsot nyomni. Sajnos nekem is van. Szenvedek vele egy ideje. Fel evig semmi. Aztan ujra elojon... olvasd dr Banfalvi Peter blogjat. Sok hasznos info van. Nekem segitett.
2017. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Nekem belső van az orvosok szerint, de gyanús,hogy semmitől sem javul.Kezdem azt hinni,hogy egészen másról van szó...Kúp + krém se használ semmit.
2017. szept. 13. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen orvosnal voltal eddig, de ha ennyire semmi javulas nincs el kellene menned a proktologiara. Amugy mi a panasz? Folyamatosan faj? Verzik? Viszket? Vagy szur, nyom?
2017. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Proktológiára járok folyamatosan...már több orvos is látott.Nyom és vérzik(de az eddig kétszer volt fél év alatt 2-2 napig)Szúrás nincs semmi.
2017. szept. 13. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Fel ev alatt 2×2 napig verzett es ettol vagy beparazva? Nyilvan ez sem jo. De orulj neki, hogy nincs mas tuneted. Amikor nekem durva volt. 3-4 napig ulni is alig birtam, es meg utana is fajt jopar napig. Plusz nyom, szur, faj, verzik. Nem leanyalom.
2017. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! A gondom ugyanez, de még nem voltam vele orvosnál. 2 napja jelentkezett a szúrás, kézzel tapintottam fürdés közben, és éreztem, hogy valami feleslegesen kitüremkedik a fnekemen. Lehet ez aranyér? Nem rég új munkahelyem lett, és eddig soha nem ültem ennyit. 240 óra havonta.

HELP

SOS

2017. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!