Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen terméket ajánlanátok?

Eresz Ernő kérdése:

Milyen terméket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Üdv, az lenne a célom, hogy hízzak (6-8+kg) mivel próbáltam enni nagyon sokat hónapokon keresztül de semmi. Arra a pontra jutottam hogy vmilyen tömegnövelő/táplálék kiegészítő szer(eket) próbálnék ki, hogy ezzel mire mennék. A kérésem az lenne hogy tudnátok ajánlani olyan "szereket" amikkel a hízás lehetséges? Kondi terem nélkül? Kis városban élek és csak egy ilyen testépítő üzletet ismerek a neve Biotech USA vagy mi. Onnan tudnátok a webshoppjukról ajánlani valamit? Előre is köszi :)

2017. szept. 13. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kondi nelkul sajnos csak hasra hiznal, enis amikor kezdtem feltem elmenni terembe hogy mit fognak szolni meg ilyenek de leszartam azt most hiztam egypar kilot par honap alatt es meglatszik masok is mondtak, ja es ha sokat tudsz enni akkor nem kell tomegnovelo de en vettem narancs jumbot es nagyon jo
2017. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyit konddiztál het hány nap?
2017. szept. 14. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
hétfőn mentem mell bicepsz, szerda váll láb, péntek hát, tricepsz, szoval 3nap 1 héten keresztül de mielőtt neki fognál olvasd el ezt: [link]
2017. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!