Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitaskor (noknel fogyas...

Szalkasitaskor (noknel fogyas jellegu zsiregeteskor) ehetek tonhal konzervet?

Figyelt kérdés

Van benne zsir, mi tobb igencsak sok. Tudom, hogy az jo zsir, de maga a fogyasba nem zavar be? Nem sok egy kicsit egy adag Rio Mare 17 gramm zsirja?

Mellette mas zsirtartalmu etelt is eszem, igy egybol meg van a napi 50 gramm zsirbevitel


2017. szept. 16. 12:01
1 2
 1/15 Cortez70 ***** válasza:
Ehetsz persze.
2017. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor az abban levo zsir nem oszt nem szoroz?

Ugy ertem most nekem a napi keretem 35 gramm zsir, ha en 50et eszem de a ch alacsonyan van tartva akkor a magas zsirbevitel nem szamit?

2017. szept. 16. 12:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana? A kalóriadeficitben kell maradnod, ez a lényeg.
2017. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Cortez70 ***** válasza:
Ha beleszámolod és belefér a napi makróidba, akkor mehet.
2017. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. szept. 16. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:

A szálkásítást a nőknél is szálkásításnak nevezik :)


A kalóriadeficit alapján fogysz. Amikor én kövérebb voltam és fogytam, akkor naponta minimum 130 gramm zsírt vittem be. Néha most is van annyi, csak sokszor kevesebb. Miért kavarna be? Nekem még a cukor se kavar be (ha nem leszek tőle éhes s borul a kalóriadeficit), hormonálisan pedig a zsír a jobb, nincs inzulinválasza. Ha a viszonylag sok (már akinek... nekem 100g minimális mennyiség) zsír mellé cukrokat is eszem pluszban (jelenleg gyümölcsöket, szénhidrátosabb zöldségeket), akkor is fogyok, amíg a kalória nem túl sok. Szóval nemcsak extrém szénhidrátmegszorítással lehet fogyni zsíros étrenden, ha valaki erre gondolna.

2017. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Amig volt rajtam sok sok kilo zsir addig ugyis fogytam hogy heti 3x felre kajaltam.. es gyonyoeuen ment le a heti 1 kg zsir.

Aztan megallt a zsirveszteses azota minden apro egy gramm makro is szamit.

Nalam mar ez nem mukodik, ami az elejen igen. Utcso par kilo leadasnal mar nem ehetek osszevza

2017. szept. 16. 19:03
 8/15 anonim ***** válasza:
sós lében is árulják nem csak olajban.
2017. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van félreértés nálad is látom. Félre ehetsz amíg beleférsz, a baj itt azzal van hogy fingod sincs hogy mennyi kalóriát használsz el és hogy mennyit viszel be. Az a heti 1 kg zsír se volt 1 kg zsír hidd el, ahhoz napi 1100 kalória deficitbe kellett volna lenned, amit nem könnyű tartani főleg ha már alapból nem nagy a felhasználásod.
2017. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A csudákat számít, ha pár grammal félremegy a makró. A fogyás mindig, mindenkinél a kalóriadeficiten múlik (hogy az aktuális kalóriaigénybe mi képes bekavarni, az más lapra tartozik, de a működésedhez szükséges energiát akkor sem tudod legyártani pl. fényből. enned kell vagy a tested bontanod), ezzel nem tudsz mit csinálni, makacs törvényeket követ a szervezetünk...


Nem tudod követni, épp mi történik a szervezetedben, de hogy nem attól nem fogysz gyorsan, mint rég, mert 5 grammal több a zsír, az tuti.

2017. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!