Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitaskor (noknel fogyas...

Szalkasitaskor (noknel fogyas jellegu zsiregeteskor) ehetek tonhal konzervet?

Figyelt kérdés

Van benne zsir, mi tobb igencsak sok. Tudom, hogy az jo zsir, de maga a fogyasba nem zavar be? Nem sok egy kicsit egy adag Rio Mare 17 gramm zsirja?

Mellette mas zsirtartalmu etelt is eszem, igy egybol meg van a napi 50 gramm zsirbevitel


2017. szept. 16. 12:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Heti 4x intenziv koredzeses sulyzozast csinalok, labazaskor pl 200 kiloval ferdelabtolozom. Es nem most kezdtem.

Elkepzelheto h etkezes teren nagy a difi nalam fejbe, nem vagyok szakerto es keresem a megoldast.

A szalkasito dieta sem mindenkinek megoldas; en pl mar rosszul vagyok a szalkasitastol. Undorodom a csmelltol mar a tojastol is hatalmasra puffadok.

Egyaltalan nem tudom mit kene tennem , meg le kene fogynom min 5-10 kilot de nem ezzel a klasszik szalkasito kajaval, hogy 2 gr feherje, masfel ch es 0.5 zsir.

Ettol se fogyok pedig mar elegge alacsony a kajamennyisegem per nap.

2017. szept. 17. 13:36
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor egyél mást, most ezzel komolyan mi mégis mit kezdjünk? Ha nem fogysz akkor nem vagy kalória deficitbe, tehát nem is lehetsz szálkásító diétán. Nincs ilyen hogy klasszikus szálkásító diéta - az a szálkásítás aminél kalória deficitbe vagy, hogy miként éred el az már senkit sem érdekel és semmit sem számít.
2017. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Cortez70 ***** válasza:
Kalória deficit kell, elegendő fehérjével. Hogy te a zsír-ch arányt hogy állítod be az mindegy, lényeg hogy deficit legyen és elegendő fehérje. Van aki több zsírral nyomja és minimális ch, és van aki nagyon kevés zsírral és több ch. Egyénfüggő, hogy kinek mi a jó.
2017. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pedig 2 g/ttkg fehérje nem vészes. De ha neked igen, végülis csökkentheted valamelyest, az még belefér. Kísérletezhetsz azzal is, hogy vajon mely fehérjéket viseled el. Ha nem jön be a tojás, egyél mást.


De a makrók, amiket írtál, nagyon kevés kalóriát adnak, fogynod kéne, még ha csak feküdnél egész nap, akkor is, átlagosnál lassabb anyagcsere mellett is... Fura.


Sokféle szálkásító diéta van s nem kell csirkét és tojást enned, ha nem akarsz, csak old meg a megfelelő tápanyagbevitelt.

2017. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

En is ugy erzem, hogy a 2 feherje, 1.5 ch es 0.5 zsir nagyon keves kaloriat adnak, nem is birtam igy dietazni, remegtem szedultem. Mellette igen aktiv eletet elek, napi 6-8 km setalom, ugye min 3x sulyzos es sajat testsulyos edzes, es 3-4 kardio.

Kevesnek erzem ezt a mennyiseget. Ez igy 1400-1600 kaloria korul mozgott. Viszont amikor a 2300 kaloriat ettem amit az edzom felirt, akkor meg nem fogytam.

Kaloriadeficitben kell lenni oke, de 2300al nem fogyok, 1600al ehezem, akkor itt nekem kell kiprobalni melyik kaloriaval fogyok?

2017. szept. 18. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!