Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Giliszta testalkattal, ha így...

Giliszta testalkattal, ha így tömegelek, akkor mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

Jelenleg 180 centi és 70 kiló vagyok. Még diák vagyok, azt eszem ami itthon van és amit a szüleim előteremtenek.

Elhatároztam, hogy többet fogok ennyi, de nem tudom, hogy fogok-e így felszedni minőségi tömeget?

Jelenleg vékony vagyok és zsíros, meglehetősen kevés izommal.

Edzéstervem:

Fekvenyomás 3x10 (most 40 kiló, régen ment 50-nel)

Húzódzkodás 5x5

Bicepsz 5x6 ( 35 kg)

Guggolás 5x5 (40 kg)

Mellrő nyomás lapsúlyos gépen 3x8 ( kb. 40 kg)

Merevlábas felhúzás 5x5 ( 40 kg)


Ezen a héten ezeket csináltam meg. Kb. heti 2 alkalommal vagy 3 alkalommal szoktam tolni. Igazából egy ideje főleg csak karra edzettem, már rájöttem, hogy hülyeség volt...Általában széthajtom magam, most is csütörtökön voltam, elég nagy izomfájdalmaim vannak.

A súlyok tudom, hogy meglehetősen aránytalanok, de dolgozom rajta.

Edzéssel már 3 éve szerencsétlenkedek, étrend nélkül, össze-vissza, jelenleg itt tartok.

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.



2017. szept. 16. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy normális edzéstervet, és egy normális étrendet, különben továbbra is csak szerencsétlenkedni fogsz.
2017. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ezt az 5x5 ismétlést csinálom mindenre. Fekvenyomásra is majd, de jelenleg ennyit nyomtam vele.

Amúgy ezt még régen találtam, valami Hardgainer edzésterv volt.

De étrendem sajna nem lesz. Ha minden jól megy akkor is 5 év mire végzek a sulival. Addig meg nem nagyon tudok melózni, csak nyáron.

2017. szept. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!