Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak fehérjeport iszom...

Ha csak fehérjeport iszom edzés nélkül, akkor is erősödök, izmosodok minimálisan?

Figyelt kérdés
Hogy őszinte legyek, semmi időm nem maradt edzésre,régen sokat gyúrtam.Időhiány miatt abbahagytam, szerintetek elég, ha csak fehérjét iszom? Jobb, mint a semmi?
2017. szept. 18. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel ez nem szteroid. Nem épül be az izomba a fehérje ha nincs terhelés alatt...
2017. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem. Edzeni is kell.
2017. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz,sajnos.
2017. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez amúgy egy trollkérdés.
2017. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Bőven elég csak fehérjét fogyasztani. Ha általános fehérjét eszünk, akkor az mindenhová hat, de lassabb a fejlődés. Ezért én specifikus fehérjét eszem: bicepsz fehérje, váll fehérje, stb...

Úgy osztom el, hogy 50% általános fehérje, a maradék 50% pedig specifikus, a-b-a-b elosztásban.

A: mell, váll, bicepsz fehérje

B: láb, tricepsz, hát fehérje


Kicsit drága, de nem kell edzeni, úgy is fejlődök. Legjobb az emberi fehérje

2017. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Ami a farokból jön ki?
2017. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!