Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik súlyzópadot vegyem meg?

Trajer kérdése:

Melyik súlyzópadot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Otthoni használatra szeretnék súlyzópadot vásárolni.

Kinéztem egyet itthonról. Ez a Tunturi WB20 [link] és körbenéztem az ebayen is. Ott hasonló termékeket találtam fele ennyiért.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

A tanturi is szerepel az ebayen kicsit drágább áron mint az itthoni áruházban. Úgyhogy ebből gondolom, hogy nem túlárazásról van szó hanem anyagbeli különbségről. A feltüntetett adatok alapján a teherbírásuk és a méreteik is hasonlók. Viszont nem értek hozzá így a segítségeteket kérném, abban a kérdésben, hogy szerintetek megérné-e a jóval olcsóbb ebayes padok közül választani egyet a drágább tanturi helyett?



2017. szept. 20. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Megéri rendszeresen vásárolok ebayről EUn belül pedig nincs vám nincs áfa és egy hét alatt megjön csak válaszd ki hogy melyik tetszik
2017. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vásárlás menetével nincs gond. Azt gyakorlom én is rendszeresen :). Csak volt már minőség terén negatív tapasztalatom, de nem ilyen árkategóriában. Az még pont az a pár száz forintos kategória volt amikor már csak kíváncsiságból is megrendelem. De ha ezt valaki olvassa aki nem jártas az ebeyes vásárlásokban az ne ijedjen meg, mert az efféle negatív tapasztalat elég kevés. Inkább pont az ellenkezője a jellemző és sok olyan termék van pl teló fóliák amiket itthon méregdrágán eladnak és ugyanúgy a párszáz forintos ebayes terméket kapod kézhez.

A kérdésem konkrétan a fitness eszközökre vonatkozott, hogy valaki esetleg rendelt-e már a fent említettekből vagy valamilyen hasonló eszközből és, hogy ha rápakolok egy 100-120kg-ot akkor nem-e gyengül el az anyaga és törik el.

Amúgy ezeket a termékeket is árulják itthon a jófogáson, vaterán, facebookos csoportokban csak természetesen magasabb összegért. Így gondoltam, hogy már valaki esetleg kipróbálhatta és van személyes tapasztalata a minőségük terén.

2017. szept. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!