Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen szintnek számít...

Ez milyen szintnek számít naturálon?

Figyelt kérdés

Test adatok :


Vállkerület : 131cm

Mellbőség : 119cm

Bicepsz(felkar) : 45cm

Alkar : 33.8cm

Derék : 80cm

Csípő : 81.5cm

Comb : 63/64cm (bal/jobb)

Vádli : 43/43.5cm (bal/jobb)


Súly : 88 kg körül

Testzsír : 15-16%

Magasság : 174cm


Erőszint :


Fekvenyomás : 130kg x6 (140kg x2-3)

Felhúzás : 180kg x7 (200 kg x1-2 ism.)

Guggolás : 140kg x5 (fájós térdek)


Ezek az adatok szerint valaki jó szinten áll naturál testépítőként, szigorúan hobbistaként, nem versenyszinten.


Válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 23. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Felkarhoz képest kicsi az alkar, és a comb is.
2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
A test adatok nagyon jó, az erőszint már kevésbé, de még az is jó.
2017. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Számok alapján jó.De kérdés hogy hány év kellet ehhez ?

Milyen vagy képen ?

2017. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cortez70 ***** válasza:
Jó, de a kép többet mondana. Írni bármit lehet.
2017. szept. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

130 x6 fekvenyomás 45 -ös kar naturál...


Itt valahogy GYIKon mindenki akkora király, aztán az életben valahogy csak kétlábon mozgó gyógyszertáraktól lehet ezt látni.


A Strongliftes csávó sem tud ennyivel fekvenyomni, Wittman Zsolt sem.


De itt GYIK-on ez kb egy átlag teljesítmény egy fél éve edző naturáltól.

2017. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Scott Herrmann-nak és Alpha Destiny-nek sincs 45-ös karja, és ők sem nyomnak ennyivel fekve, még Zyzz sem tudod annyi koksz mellett, én nem is értem hogy az itteni átlag GYIK-os-ból miért nem lesz youtube fitness celeb.


Mondjuk amikor nagy nehezen raknak képet magukról akkor érdekes módon az ember azt hinné hogy még konditermet életükben nem láttak.


Elég sok ideje nézegetem az oldalt de eddig 2 látványos fizikumot láttam csak, abból az egyikőjüknek már volt egy kúrája.


De ilyeneket minden második nap látni lehet hogy "milyen teljesítmény naturálban ha fél év edzés után 210 kgval guggolok és 49-es karom van? "

2017. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

130kgx6 hozható naturálba. Nem mindenkinek, de vannak páran, akik különösen jók fekvenyomásban. Én is naturál vagyok (még) és jóval több is belemegy (valszleg most le leszek pontozva a g*cibe). Igaz, én mellé vagyok 105 kg, majdnem 100-as derékkal és specifikusan az erőemelésre megyek.

Szakításban, lökésben, előlguggolásban viszont lealáz a haverom, aki a 140-et alig nyomja ki.


A 45-ös kar a hardcore ektókat leszámítva simán hozható, alacsony tzs-vel már kevésbé hihető, de még azt mondom, hogy lehetséges.

2017. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az elég gyenge teljesítmény akkor ha csak 105kg-osan tudod megcsinálni, az itteni emberek 10% alatti TZS simán megcsinálják, és nem is erőemelők, hanem men physique versenyzők.


Igaz Alan Thrall sme csinálja meg, de Amerikában rosszabb az életminőség, biztos többet kell dolgoznia mint pl egy átlag magyarnak.

2017. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az NBA játékos Chuck Barkley pedig meg tudná csinálni.


Akkor linkelj nekem egy olyan kommentet, ahol egy 10% tzs alatti naturál kijelent, hogy megcsinál valami valóságtól elrugaszkodott dolgot. Fél év edzésnúlttal. De mondatnám azt is, hogy egy tucatot, hisz állításod szerint ez egy gyakori jelenség itt.


Az a helyzet, hogy nagyságrendekkel felnagyítod. Régóta járok ide, de nem szoktak jellemzően valóságtól elrúgaszkodott dolgok elhangzani, csak ritkán, azok nagyrésze is trollkodás. Ha pedig elhangzik egy, azt veszed észre, és a többi 20 átlagos gyúróst figyelmen kívűl hagyod.


"milyen teljesítmény naturálban ha fél év edzés után 210 kgval guggolok és 49-es karom van?" Nem is tudom, mikor olvastam utoljára ehhez hasonlót, ami állítólag mindennapos. Linket akkor. De várjál, ha nem akarsz keresgélni, akkor innentől felmenőleg nézzük.


A napokban volt egy FELMÉRÉS jellegű kérdés, biztosan emlékszel, te is írtál. Az írások alapján nekem nem az jön le, hogy hardcore kigyúrt állat naturálok vannak.

A <10% alatti tzs pedig szimpla tájékozatlanság, nem tudják mit jelent az, valószínűleg azt a google találatok között elsőként megjelenő képet használják viszonyításként.


A másik pedig a fél éve edzésmúlt. Ennél a kérdésnél szó nem volt arról, hogy mennyi idő alatt, de te már úgy könyveled el, hogy fél év edzésmúlt.

2017. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

Komolyan azon vagy kiakadva, hogy 15-16% testzsírral 45-ös karja van? És hogy 140-be bele tud nyomni 2x?


Ez rohadtul nem hardcore, akinem nem a fekvenyomás a gyengéje és edz 5-6 éve annak ez megvan, még csak jó genetika se kell hozzá.


Ennyi tzs-vel pedig 45-ös kar is meg van, ahhoz se kell genetikai csodának lenni.

2017. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!