Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a testzsírszázalék ami...

Mi az a testzsírszázalék ami diéta után tartható naturálon izomvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Edzem 8 éve, eddig sosem volt alternatíva, hogy megálljak egy súlyon, mindig diéta-tömegelés váltakozása volt.


Most kezdek kényszerszerű lenni ebben a sportban és más területekre szeretném fókuszálni időm, így késő ősztől nekiállnék egy komoly diétának, ahol teljesen lepucolnám magam és beállnék egy súlyra, amit tartanék a hétköznapokban.


Persze maradna a heti 3 (esetleg 4) edzés és a teljesen tiszta étkezés (csmell filé, tojásfehérje, basmati rizs, zabphely, hajdina, lenmagolaj, olívaolaj, halolaj stb.).

Csak nem azzal menne el a napom többi része, hogy olvasgatom, milyen új kiegészítőkombinációkat próbálhatnék ki, böngészem a nagy 'gyúrós' oldalak cikkeit, agyalok délutánokat az új edzéstervemen, hanem simán az egyszerűségre törekszem már eddig bevált módszerekkel.


Voltam már 7% körül, de ott is többen mondták ha elhagyom a kardiót akkor is leépül a sovány izomtömeg ilyen alacsonynál (ez mondjuk már elárul egy-két "naturál" sztárról dolgokat, akik egész évben romszárazak).


Mit gondoltok, hogy lehet a vége? Vagy egyénileg kell mindenkinek kitapasztalnia?



2017. szept. 14. 08:16
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Egyéni, de átlagban olyan 12% tzs körül azért tartható.
2017. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kis odafigyeléssel tudom tartani a 13%-ot.
2017. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasizmod mennyire látszik ki 13-nál? Főleg az alsó hasra vagyok kíváncsi.
2017. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 13%-nál egész szépen látszódnak a kockáim, persze nem annyira látványos mint mondjuk 10%-os testzsírnál. Egyébként amikor 17% volt a testzsírom a kockáim akkor is körvonalazódtak, főleg árnyékban látszódott nagyon. :D
2017. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. szept. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!