Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is lehet fejlődni?

Így is lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Mikor nekifogtam a testépítésnek, előtte sokat olvastam róla, sőt éjszakákat olvastam ebben a témában mindenféléről, annyira érdekelt akkoriban az új infóanyag.

Mindenhol olvasni lehet, hogy az alapgyakorlatokra fektessük a hangsúlyt. Felhúzás, Fekvenyomás, Guggolás, stb..


Van az edzőtársam, viszonylag izmos, jól kajál keményen edz, nem p...áskodik, viszont.


Guggolni nem szokott, mivel állítólag egyszer kiment a térde és azóta sincs rendben 100%-ig, lábtolózni szokott felváltott lábbal, felrak 60-70kg-ot és 1 lábbal szép lassan csinál 14-15 ismétlést.

Felhúzást sem végez pont emiatt, helyette szűken húz le.


Mégis izmosodik szemmel láthatóan ? Akkor nem muszáj az alapgyakorlatokat használni ?



2017. szept. 27. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A lábtoló is teljesen jó. Nagy lábakat lehet építeni vele.
2017. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt senki se írta szerintem, hogy alapgyakorlatok nélkül nem lehet izmosodni. Csupán nagy súllyal végzett alapgyakorlatokkal jobban lehet. Ennyi.
2017. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlodDrunk ***** válasza:

Összetett gyakorlat sok más izomcsoport is bekapcsolódik nem csak a láb.

Szóval nem szükséges,sőt én se csinálom,de a leghatékonyabb az biztos.

Láb edzés végén szoktam különböző guggolásokat csinálni,amihez elég már a rúd is súllyal nem is lennék képes ilyenkor.


Egy Kai green láb edzést nézz meg baromi sok jó gyakorlatot mutat,magyaráz el,illetve teljesen másképp közelíti meg,mint egy Dorian Yates- féle basszunk oda a nagy súlyoknak elv.

2017. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak annyi a különbség, hogy Kai Greene láb között fogott rudas guggolásától neked nem lesz nagy combod, hiába éget meg elfáradsz, csak neki. Sőt, biztosan állítom, hogy neki se attól nőtt meg a lába, hanem a nagy súllyal végzett gyakorlatoktól. Kai Greene is edz nagy súllyal, hiába csak a fél kilós izolációs sza rokat mutatja. Does that make sense?
2017. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!