Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez a konfliktus Kiss Jenő...

Mi ez a konfliktus Kiss Jenő és Németh Pisti Hungarian Hammer között?

Figyelt kérdés

#jsjsj
2017. szept. 29. 09:28
 1/10 Cortez70 ***** válasza:

Itt megtalálod a magyarázatokat és a videókat is, nézd meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__888..

2017. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlodDrunk ***** válasza:

Az,hogy Németh István elmondta a nagy titkot,hogy bizony aki akkora mint Kis Jenő stb magyar testépítő(nem nevezett meg senkit)Az nem a tápkiegtől nőtt meg és hogy semmi értelme nincs minden szart szedni amit a tápkieg gyártók nyomatnak,mert az égvilágon semmit nem érsz el vele,csak a pénzed szórod ki.


Jenőnek meg tápkieg boltja van ebből él,félti a seggét,nehogy dolgozni kelljen ha nem lesz ennyi hülye és nem veszik meg tonna aminot,glutamint stb stb...

2017. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ez a kiakadás nevetséges, mert Pisti mondta, hogy a tápkiegek fontosak, de messze nem annyira mint ahogy előadják. Szóval rohadtul nem értem ezt a kiakadást, még az is túlzás, hogy fontosak, max opció, ha valaki nem tud elég vitamint bevinni vagy fehérjét szilárd kajával..
2017. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is 100%-ban egyetertem Pistivel es abszolut alaptalannak talalom azt amit Jenő felhozott ellene...
2017. szept. 29. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő féreg és munka nélkül akar megélni, szóval nem is értem a cica harcot. El kéne menni inkább dolgozni.
2017. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Irigy vagy? Szíved joga olyan ocsmányul kinézni mint Jenő, és pózolni a kamerák előtt.
2017. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya dolog az hogy érezhetően Jenci úgy gondolja, hogy hülyíteni kell a népet azzal, hogy a kox nem létezi profi körökben. Végre valaki magyarul ki merte mondani, egyből elkezd mocskolódni. Senkit sem nevezett meg Pisti a videóban. Sír Jenci mint a kis bűvész mikor kitudódik a kis trükkje :)
2017. szept. 29. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
OFF (valamennyire): egyszer, amikor mentem 1-2 tasak fehérjét venni, éppen előttem volt egy kicsit elhízott srác. Otthagyott vagy 60 ezret az ilyen-olyan energetizálóra, glutaminra, tesztó fokozóra, stb., majd a pkány eladó még sunyin rákérdezett, hogy "amúgy fejlődsz?", az meg hebegett, habogott, hogy "igen, persze". Ennyit ezekről az emberekről.
2017. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlodDrunk ***** válasza:
2017. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom Jenő mire akadt ki.Jobb ha csendben marad.

Ő se naturálban lett akkora...

2018. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!