Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem egy cypionate kúrat...

Elkezdtem egy cypionate kúrat 8 hetest. befejeztével mennyi ki hagyásra szünetre lesz szükségem? Hogy a következőt el kezdjem.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a kúra után mennyi szünetet kell tartani hogy elkezdhessem a másikat?

3-4 hónap kell azért nem?

Ti hogy csinálnátok?



2017. okt. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annyit szoktam kihagyni, mint amilyen hosszú volt a kúra.
2017. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlodDrunk ***** válasza:

Nem tudom ki ajánlgat sok kezdőnek cypionatot,de többet ártasz vele mint használsz.

SZétbassza épp úgy a hormonháztartásod,illetve rohadt nagy dózis kell belőle,hogy normálisan hozzon izmot. 1000mg heti ez alatt tök fölös ezt nyomni,gondolom nálad se ennyi ment.


Vezesd le,aztán örülj ha valahogyan visszaáll hormonháztartásod,és nem buksz többet mint kúra előtt voltál.

Aztán hanyagold addig ezt a témát,ameddig nem lesz valami ismerősöd,aki komolyabban vágja,mert így az életeddel szórakozol.

2017. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért kéne ennyi cyp?
2017. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert az enantatnal is hosszabb eszter. Amugy tenyleg hulyeseg cypet tolni kezdonek. Ketnaponta 50 propi es kesz. Gyorsan verben van es gyorsan urul.
2017. okt. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyi a kura volt.
2017. okt. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem van ra provion napi 2x1 et veszek be belőle meg a végére hcgm ez kaja jó pihenés általába 8 óra meg van napi 1órát 1,5 edzek munka mellett
2017. okt. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!