Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik gyakorlat mi után...

Melyik gyakorlat mi után következzen? Gugolás Kitörés Lábhajlito Lábtoló Vádli Labhajlitó a Comb hátsó részére?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Minek ennyi gyakorlat? Ha nincs benned egy fél patika és nem épp a következő bajnoki címedet akarod megnyerni 15 év edzésmúltal akkor semmi értelme ennek, de még akkor se sok.
2017. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi?
2017. okt. 8. 20:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Am se ez volt a kérdés hogy sok e vagy nem
2017. okt. 8. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
De ennek semmi értelme nem volt ember, ha ezt kérdezted hanem. Ha fszságot csinálsz nyilván közlöm. Elég guggolni, és ha úgy érzed nem kap eleget a hajlítód sima felhúzásnál és/vagy túl gyenge , mehet mervlábas felhúzás. Ugyanis ha ezt te mind le akarod nyomni annak 2 végkimenetele lehet. Vagy túledzed magad a rákba, vagy lófsz súlyokkal elalibizgetsz és majd virulsz húdejó izomlázad van másnap, de fejlődni azt nem fogsz.
2017. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
+valami vádligyakorlat is mehet nyilván guggolás után.
2017. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor mi ami lényeges?gugolas,tolás,vádli,felhuzas?
2017. okt. 8. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Alapbol nem mindegy milyen edzéstervet követsz. Én pl guggolok heti 2-3x szóval nekem nem fér bele lábtoló, max ha az egyik guggolás valamilyen okból kiveszem.
2017. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van az edzesterv,ehhez hogyan alakítsam ki?

2017. okt. 8. 21:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Az első link nem jó itt van: [link]
2017. okt. 8. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Hol a mell es a vall edzes??? Azt is ugyanugy meg kell edzeni mint a tobbit

A kart hetente egyszer kell megedzeni, mint minden mas izmot

Eleve ha kemenyen odateszed azt a heti 1 kar edzest, es mellette minden mas izmot is megedzel rendesen, kedved meg erod se lesz 2szer karozni

Velemenyem szerint labra 20-25 sorozat kell, kezdoknel lehet picit kevesebb mondjuk 18-20

Nem latom a combfeszitest, pedig azt is kene csinalni

5-10 perces bemelegites aztan labnyujtas (combfeszites masik neve) es labhajlitas, ezutan mehet mondjuk egy nehezebb gyakorlat (guggolas vagy labtolo), aztan mehet egy kitores vagy merevlabas felhuzas (en ezeket valtogatni szoktam, ha erzem h aznap jo eroben vagyok akkor neha mindketto), aztan szoktam a vadlit az utolso nehezebb gyakorlat elott, hogy a combom addigra tudjon egy picit pihenni, aztan johet az utso gyakorlat ami a guggolas vagy labtolo lehet mondjuk (nalam eloszor a guggolas, aztan kesobb a labtolo, de ez mar teljesen reszletkerdes)

2017. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!