Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron serkentő étrendk...

Tesztoszteron serkentő étrendkiegészítő szedésénél volt ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én jelenleg a Macatron nevű tesztoszteronserkentőt szedem kb. 20. napja. 27 éves vagyok, a potenciállal nincsen és nem volt semmi gond, küzdősport űzéséhez kell szednem, jobban és könnyedébben megy tőle az edzés.


Eddig semmi hatása nem volt a potenciámra, mint mondtam, nem volt vele eddig probléma. Viszont most tartok kb. a 20. napnál és azt érzem, hogy szétrobbannak a heréim, kb. mindennőt megerőszakolnék az utcán, pedig nem voltam ilyen soha! :O A barátnőmmel kb. egy hete szüneteltettük a kapcsolatot (és nem is biztos, hogy ennek folytatása lenne), szóval most nagyon nagy pácban vagyok. Itt vagyok a munkahelyemen, itt is rengeteg jó nő, a heréim szétrobbannak mindjárt, itt a munkahelyen ugye nem fogom kiverni még a mosdóban sem (ki is hallatszanának a dolgok és nem tudom, hogy mekkorát fogok élvezni, lehet, felbőgnék egyet, mint a kafferbivaly :D), szóval nagy pácba kerültem a cucc miatt :D Nektek volt ehhez hasonló érzésetek hasonló jellegű cuccal úgy, hogy eleve nem volt probléma a libidóval? :D



2017. júl. 26. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Haver nagyon gyorsan állj le a cuccal :o

Egyébként a plafonon túl ez sem tudja felvinni a tesztódat, csak a tiszta tesztó. Tehát ez inkább placebo lesz.

2017. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert semmi ilyen hatásba nem gondoltam bele, pedig akkor kellett volna fellépnie placebo hatásnak. Én azt a hatást vártam tőle csak, hogy az edzéseken kevésbé fáradok, ami meg is volt, de erre nem számítottam, ez meglepetésként ért... Bakker és nem tudom hol kiüríteni az örökítőanyagot! X'D
2017. júl. 26. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bármikor rárántok a munkahelyemen.
2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
58%
Nálam sima tribulus hozott kis energiát, de ennyi.
2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maca nálam annyit ért, mintha kávéznék, csak nem tolta fel a vérnyomásom meg a pulzusom (koffeinre érzékeny vagyok). Napi 2g körül szedtem. Kanos meg alapjáraton szoktam lenni szóval nem dobott rajta különösebben.
2017. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, h napi 4 tablettát kell szedni, nem néztem, h az hány g.
2017. júl. 26. 14:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan tényleg azt érzem, hogy feszülnek a heréim :D Ilyet talán kamaszkoromban éreztem. Szoktam én is kanos lenni, de ilyet, h a heréim szét akarnak pukkadni.. :D
2017. júl. 26. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a rosszlányokról kinézel egy jó csajt,aki a legközelebb van a melóhelyedhez,felhívod,aztán munka után már mehetsz is hozzá.

ha meg nem telik rá,akkor hazamész aztán kivered.

vagy betoppansz az exedhez,előadod neki a herés sirámodat,aztán lehet hogy megértő lesz,mert jó esetben ő sem volt senkivel egy hete.

2017. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben megoldottam, hazarohantam meló után, első dolgom volt az egészségügyi ürítés :D Qrvára lenne pénzem, de nem arra szeretném elkölteni, nem járok ilyen helyekre. Ez nem jelenti azt, hogy lenézném azokat, akik qrvákhoz járnának, csak nekem szex előtt kell a hódítás, csábítás, de ez hosszú téma. A barátnőm még nem az exem, én még vacillálok azon, hogy folytassam-e vele, vagy sem, lehet, hogy csak türelmesnek kéne vele lennem. A barátnőnek az előző párkapcsolatai után nem nagyon voltak ÉN időszakai, amikor magába tud fordulni legalább 1 hónapig és feldolgozná a párkapcsolataiból származó pozitív-negatív hatásokat. Általában párkapcsolatból párkapcsolatba folyt, kb. 2-3 hetes szünetei voltak, mindig képbe esett valaki. Én már régebben voltam vele együtt, akkor szintén kapcsolatunk előtt pár hete szakított, most is ez történt. Én ajánlottam neki, hogy egy kis ideig csak magával foglalkozzon, akkor nem fogja behozni az előző kapcsolatából szerzett negatív impulzusokat. Egyébként pont emiatt a szex sem volt annyira jó. Egy hónap szünetet beszéltünk meg, utána megbeszéljük a továbbiakat. Egy hét telt el azóta, azt nem gondoltam volna, hogy 1x ettől a cucctól rámjön a kangörcs :D De egyébként lehet, hogy alapvetően nekem sem arra lenne szükségem, hogy levadásszak vmi csajt és döngessem meg, bár tudom, hogy b-zisan hangzik, de az utóbbi egy évben én is csajról csajra mentem, kapcsolatból kapcsolatba, flörtölésből kavarásba, szóval ez az 1 hónap nekem is jól jön. Mondjuk azért reménykedem, hogy nem lesz a barátnőből ilyen hamar ex, mert szeretjük egymást, jól működünk együtt. Vannak gátak, de azokat szerintem le tudjuk küzdeni. Remélem, ez is csak egy leküzdhető gát.


Na, jó, elkanyarodtam a témáról :D Lényeg, hogy ez a tegnapi elég abnormális volt számomra :D Szoktam kanos lenni, de nem ennyire és nem így, ok nélkül :DDD

2017. júl. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!