Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid beadasa utan hatalmas...

Szteroid beadasa utan hatalmas csomo es duzzanat keletkezett a fenekemen. Ez az elso hogy ilyen lett. Elmulhat vagy forduljak orvoshoz? Hoemelkedesem is van valoszinuleg emiatt

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mikor adtad be?

Valószínűleg nem kell még doki. Ha betokosodik akkor ki kell vágni de ahhoz is meg kell "érjen" ami 1-2 hét. De szerintem csak simán begyulladt,gyakori.

2017. okt. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elmúlik nyugi. Nekem van, hogy ülni sem bírok. Vegyél flektor krémet és dörzsöld jól be.
2017. okt. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
:D basszus csak röhögni lehet az ilyeneken...
2017. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Valószínűleg szennyezett anyag lehetett.

A hőemelkedés pedig a a szervezeted reakciója a gyulladásra.

Sebészet mindenképp.

2017. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4-es maradj inkább csendben. Gratulálok.
2017. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Simán előfordul. Ne okoskodjatok már. Van mikor 3-4 ml-t szúrok, akkor szinte mindig így gyullad a sok alkohol miatt.
2017. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5-ös

Nahát megint egy tudatlan kokszos beszél egy diplomás egészségügyi dolgozónak.

Tanulmányozd a biosz könyvet.

Nekem mindegy nem az én valagomon van duzzzanat.

2017. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem az első eset mikor ilyet látok
2017. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mit csinalnak a sebészeten vele meselj kérlek. Olyan anyag meg nincs a piacon ami senkinel sose gyullad.
2017. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell szúrni összevissza mindent. Azt kell mondjam az ilyen meg is érdemli.

Hát ha már elég nagy a tályog akkor megnyitják *kivágják*. Fájdalmas,de még mindig jobb kibírni.

Kap gyulladás csökkentőt is. Orvos válogatja.


A kedvencem mikor a kokszos okoskodik,és ellent mond az orvosnak,mert ő és a kis agy nélküli kokszos haverjai jobban tudják. Ilyenkor kérdem én,akkor minek az ilyennek orvos?

Lehet próbálkozni többféle (szteroidos vagy nem szteridos) kenőcsökkel,jegeléssel,de ha semmi se hat akkor sajnos csak a vágás segít.

A kérdezőnek a gyulladásra a szervezet reakciója a hőemelkedés. Ez teljesen "normális"

Annyi kérdésem lenne még a kérdező felé hogy pontosam mit adott be? Gyártó,hatóanyag neve? Injekció bázisa?

2017. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!