Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem mértem magam (súly és cm-ek), úgyhogy ma bepótoltam.

A súlyom 63kg-ról lement 61,4-re, a hátam nőtt 105-ről 107cm-re, és a karom 35-ről 36cm-re, a csípő maradt 80 cm. A kérdés az lenne, hogy hogyan lehetek könnyebb ennyivel, mikor még izmosodtam is egy kicsit hozzá?

Zsír eddig sem volt sok rajtam (15% volt egy fél éve, és azóta látszatra tartom), és a kaja-pihenés sem változott. Annyi a változás, hogy 6kg-mal nagyobb súllyal edzem.



2017. okt. 18. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az előző hát-csípő-és kar mérés kicsit több mint 5 hónapja volt,a testsúly meg olyan 2-3 hete.
2017. okt. 18. 14:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem garantált, hogy a két méretkezés azonos feltételek mellett zajlott. Ruha, cipő, előző/aznapi étkezés, italfogyasztás, wc... évszak.. számos tényező befolyásolja.

Ehhez hasonlóan az izom aktuális méretére is sok minden befolyással van. Mikor edzettél rájuk, vérellátottság, feltöltöttség, stb.

Még eszembe jutott, hogy lehet a combod, egyéb nem mért izmod lett kisebb..

Vagy másik volt a mérleg.

Végül, bár ez talán a legkevésbé valószínű. az izom érettség is vastagodással jár. Én, 15 éves edzéssel optikailag folyton egy picit nagyobb és nagyobb leszek, holott a testsúlyom közel 10 éve szinte változatlan.

2017. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kevés zsír ugrott le . A T ZS mennyi volt a mai mérésnél ? De ez a másfél kg nem nagy dolog .
2017. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Tzs-t nem tudom mérni, fél éve volt egy mérés, akkor 15% volt. Köszi a válaszokat!
2017. okt. 19. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!