Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem ér semmit a kreatin?

Nem ér semmit a kreatin?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy a legjobb tápkieg,és tényleg ad pluszt.

Nos, én már próbáltam feltöltéssel is, anélkül is, de semmit nem éreztem. Mit csinálok rosszul?


2017. okt. 22. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt igy rohadt nehez megmondani. Lehet sz*rul kajalsz. Lehet keves vizet iszol. Lehet keves ch t eszel. Lehet nem pihensz eleget. Lehet minden egyutt. A kreatin nem csodaszer onmagaban.
2017. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Icf 5x5 szerint edzek.

Étrendem: fehérje 2g/testsulykilogramm

ch 5-6g/ tstkg (90%ban összetetett ch minimum

zsír 1g/tstkg

Amikor volt kreatinom, akkor 5grammonkent ittam fel liter vizzel.

2017. okt. 22. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

dehogy mondja ezt mindenki, csak a tápkieg forgalmazók.

Pénzkidobás csak úgy mint a tápkiegek 99%-a.


Egyel rendesen, edz intenzíven összetett mozdulatokkal nagy súlyokkal, nyújts, fektess hangsúlyt a tudatos pihenésre, és legyél türelmes.


Ha meg tényleg komolyan akarod venni akkor ne kreatint rendelj hanem trent.

2017. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Klanwarrior ***** válasza:
A kreatin nekem kb 2-3%-ot ad hozzá a súlyokhoz, ami lássuk be, nem sok. Simán lehet, hogy valakinél még ennél is kevesebbet, mindenki magának dönti el, beválik-e, és érdemes-e venni. Nekem ad 2 kiló tömeget (víz), és egy kicsit jobban megy az edzés, szóval az a havi 2000ft belefér.
2017. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 grammonkent fel liter viz? Akkor mennyit ittal egy nap? Es hany g kreatint vittel be?
2017. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem ér semmit
2017. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy nem ér semmit, túlzás. Lehet valakinek nem tolerálja a szervezete, másnak meg igen. Gondolj már bele, ha senkinek sem használna, max. mindenki egyszer venné meg, többet nem. És ki is menne a piacról gyorsan.
2017. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak tápkieg,nem csodaszer.Attól,hogy veszel párezer forintért egy doboz port vagy kapszulát,nem fogsz jobban izmosodni.Én is szedtem kreatint,semmivel sem fejlődtem jobban.Sőt,most már fehérjeport sem szedek.
2017. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!